50.000 TL bütçe ile telefon dükkanı açılır mı?

Dükkanın içerisine harcanacak parayı geçtim satışını yapacağınız telefonları alabilmek için o bütçe oldukça az. 20 bin TL iç masrafa gitse 30 Bin'e alabileceğiniz telefon sayısı yetersiz kalır. Zaten günümüzde en kötü telefon olmuş 5 bin lira.

Hocam 15 binle biz ikinci el olarak en azından 8 9 model koyarız rafa.

Aksesuar montajı, telefon tamir işlerinden anlıyorsanız bununla başlayın. Zaten alım satım için de gelenler olur. Tutturursanız devam eder. Ama hiç anlamıyorsanız zor iş.
Damacana su satışı nasıl oralarda? Öyle bir alternatif olabilir. Diyelim ki her yer 20 TL'ye satıyorsa "kendin al damacana su 15 TL" gibi bir kampanya ile işi tutturabilirsiniz.

Aksesuar montajı, telefon tamir işlerinden anlıyorsanız bununla başlayın. Zaten alım satım için de gelenler olur. Tutturursanız devam eder. Ama hiç anlamıyorsanız zor iş.
Damacana su satışı nasıl oralarda? Öyle bir alternatif olabilir. Diyelim ki her yer 20 TL'ye satıyorsa "kendin al damacana su 15 TL" gibi bir kampanya ile işi tutturabilirsiniz.

Hocam damacana işi bize gelmez ya telefon tamirlerimizi halledecek bir tanıdığımız var al satımızda biraz kuvvetlidir.

Merhaba, arkadaşımla caddemizde bir yer gözümüze kestirdik 50 bin sermayemiz var. Masrafların hepsi içinde açabilir miyiz?
İmkansız. Sadece telefonlara 30K civarı para gider. Ama şöyle bir şey yapabilirsiniz, rafta 4-5 telefon olur full aksesuar yaparsınız bir süre sonra telefon işine de girersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı