50.000 TL Masaüstü bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
50000 tl

Inigomontoya

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. 50.000 TL'lik bir bütçem var yeni cikan oyunlari en yuksek ayarda oynayabilecegim sistem onerisi istiyorum sizden. Yardimci olursaniz sevinirim.

Tesekkur ederim yanitiniz icin.
Böyle almana gerek yok. Alırsan mesela 32 GB 3600MHz RAM ve 5900X al. Tasarımını kendine göre değiştirebilirsin. Tek tek alınca markalar aynı modelin beyazını yada siyahını da yapıyor kendine göre alabilirsin. Yalnız dikkat et bazı SSD modelleri sorunlu. Ufak tefek ayrıntılar var zaten 50K parayı çöpe atmazsın. Kusura bakma piyasadan tam anlamıyorum sürekli değişiyor.
Hatta sana tavsiyem bekle DDR5 çıkacak yeni işlemciler falan o paraya o yakışır. Beklemem dersen çok da fark etmez.

Hocam yayıncı, tasarımcı, profesyonel oyuncu vs. değilseniz çok gereksiz.

Şu anki fiyatlarla eğer sıradan kullanıcı iseniz 30-35 bin TL'ye alacagınız RTX3070- Ti 5800X bir sistem de her oyunda müthiş performans gösterir.

Paranız olabilir ama daha iyi değerlendirebilirsiniz :) sürekli yenilenen teknolojiler varken en iyisini değil de en iyinin bir altını almak 2-3 senede bir güncellemek daha mantıklı.

Gaming.gen.tr de Dost Kayaoğlu şükrü var onu öneririm ben şahsen 32 bin falandı.

Hocam yayıncı, tasarımcı, profesyonel oyuncu vs. değilseniz çok gereksiz.

Şu anki fiyatlarla eğer sıradan kullanıcı iseniz 30-35 bin TL'ye alacagınız RTX3070- Ti 5800X bir sistem de her oyunda müthiş performans gösterir.

Paranız olabilir ama daha iyi değerlendirebilirsiniz :) sürekli yenilenen teknolojiler varken en iyisini değil de en iyinin bir altını almak 2-3 senede bir güncellemek daha mantıklı.

Gaming.gen.tr de Dost Kayaoğlu şükrü var onu öneririm ben şahsen 32 bin falandı.
Tesekkurler tavsiye icin mutlaka bakacagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı