50.000 TL OLED TV önerisi

Agnostisch

Kilopat
Yer
Ankara
Arkadaşlar merhaba birkaç aydır TV araştırması yapıyorum ve 2 hafta içinde de almayı düşünüyoruz. İstediğimiz özellikler ise 65 inç OLED olması, genelde film izlenecek ama az da olsa oyun oynarım.

LG C2 modeli çok istiyordum lakin şu anda 65 olanın stokları yok hiçbir yerde. Samsung S95b modeline de baktım onda da panelin çok ince olmasından kaynaklı bir bükülme sorunu olduğunu gördüm. Sony A80k yine kaliteli TV'lerden fakat Sony ülkeden çekiliyor o yüzden tavsiye etmiyorlar ayrıca stok durumu çok az.

LG C3 gelmek üzere onu beklemeyi düşündük. O modelde ise tpc ve gsr (otomatik karartma, yani ağırlık olarak karanlık sahnelerde ekran parlaklığını kısarak piksel yanmasını engellemeyi yardımcı olan özellikler.) Özelliklerini kapatmayı engellemişler. Bu konuda oldukça olumsuz yorum gördüm bu yüzden ve fiyatı bütçemi aşacağından dolayı LG C3'e olumlu bakmıyorum.

Sizin önerileriniz nedir inanılmaz bir kafa karışıklığı yaşıyorum. Bütçeyi biraz daha esnetebilirim, teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam teşekkürler yorumunuz için ama tam okumadınız sanırım konuyu. İki televizyonu da inceledim LG C2 65 inç stok bulamıyorum. S95B ise ince panelinden dolayı yamulma sorunu yaşayanlar olmuş o yüzden pek sıcak bakmıyorum. Keşke Sony çekilmeseydi ülkeden gönül rahatlığıyla a80k alırdım.

Hocam teşekkürler yorumunuz için ama tam okumadınız sanırım konuyu. İki televizyonu da inceledim LG C2 65 inç stok bulamıyorum. S95b ise ince panelinden dolayı yamulma sorunu yaşayanlar olmuş o yüzden pek sıcak bakmıyorum. Keşke Sony çekilmeseydi ülkeden gönül rahatlığıyla A80k alırdım.

Bence belirttiğim linkten adresinize göre mağazayı seçip o mağaza ile iletişime geçip öyle hareket etmeniz daha mantıklı olur.

Hocam teşekkürler yorumunuz için ama tam okumadınız sanırım konuyu. İki televizyonu da inceledim LG C2 65 inç stok bulamıyorum. S95b ise ince panelinden dolayı yamulma sorunu yaşayanlar olmuş o yüzden pek sıcak bakmıyorum. Keşke Sony çekilmeseydi ülkeden gönül rahatlığıyla A80k alırdım.

Pardon S95'i okumamışım.

Bu arada Sony keşke çekilmeseydi.

Bence belirttiğim linkten adresinize göre mağazayı seçip o mağaza ile iletişime geçip öyle hareket etmeniz daha mantıklı olur.

Hocam Optimumdaki LG mağazasına gitmiştim. Pek ilgi alaka yoktu o yüzden hiç muhattap olmadım. MediaMarkt ve Teknosa'ya sordum stok olmadığını, bulmanın çok zor olduğunu söylediler. Ankara'da başka mağazaları deneyeceğim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı