50.000 TL sistem önerisi

Yani bütçe sıkıntım yok doğru dürüst en iyisinden sistem toplamak istiyorum.
Öncelikle max 25 bin TL'ye herşeyin en iyisinden işini görecek bir PC toplamana yardımcı olabilirim. Emin ol fazlasıyla yetecektir. Ancak illa 50 bin TL olacak diyorsan çift PC, ek olarakta tüm ekipmanlarla 50 bin TL'ye ulaşbiliriz. Ama cidden yazık yani.

Herkes troll konu demişte aramızda zenginler olamazmı :D. Ayrıca 10.000 TL'den fazla bütçe ile sistem toplamak yasak mı? Gerçi beni de pek inandırmadı orası ayrı.

Yasak değil elbet fakat 10 bin lira ile 50 bin lira arasında ciddi fark var. 50 bin lira ile Threadripper işlemcileri olaya dahil etmezsek var olan en iyi parçaları alabiliyorsun.

Herkes troll konu demişte aramızda zenginler olamazmı :D. Ayrıca 10.000 TL'den fazla bütçe ile sistem toplamak yasak mı? Gerçi beni de pek inandırmadı orası ayrı.

Sadece oyun ve yayın için istemiş ancak birkaç dakika önce 20000TL sistem toplama konusuna baktım arkadaş oyun için değil iş için toplamış. Bir oyun bilgisayarı toplamak en fazla 20000TL tutar 50bin TL israf olur.

10 yıl içinde kalan son paranı da bir kasanın içindeki parçalara harcamak büyük bir israftır kaçınman gerek. Bir 15000TL yada 20000TL işini görür.
Ne yapacaksın 50000TL ile, kızları mı etkilemeye çalışıyorsun. Eğer amacın oysa, uyarayım öyle kızlar kalmadı artık.

Geri
Yukarı