50.000 TL'ye hikayeli oyunlar için sistem toplamak

Bütçe
50000
Aynen, giriş seviye parçalı a chipsetli hazır sistemi alsın.
Konunun açıldığı kategoriye bakabilirsin.

Eki Görüntüle 1981082
Kişinin mesaj sayısına bakılırsa foruma hakim olmadığını düşünmek ağır basıyor :). Ek olarak ucuza chipset diyorsun ancak kişi burada profesyonel iş için sistem almıyor ki atılan hazır sistemlerden birisini alsa elinde patlayacak mesajı veriyorsun :D. Ne yani hazır alınca 2 yıl kullanacakta toplama alınca 5 yıl mı olacak bu süre? Kişi işlerden anlamadığını belirtmiş, anlasa zaten konusuna detay vb. şeylerde eklerdi diye düşünüyorum :).

RGB aydınlatmalı detaylar olsun mu?

Hiç gerek yok depolama fazla olması ve yeni nesil oyunları kaldırması benim için yeterlidir.

Hiç uğraşmak istemiyorsanız şu kasaya bakabilirsiniz seçeneklerden işlemci, anakart, ram ve ssd'yi yükseltebilirsiniz. SSD kesinlikle 1 tb olmalı ve ben olsam ram'de GSkill marka tercih ederdim.
ssd olmasa harddisk olsa oyunlarda performans mı etkiliyor sadece yükleme hızı mı fazla çünkü birçok oyunu yüklü tutarım kafam hangisi eserse oynarım ondan çoğu yüklü olur 4 tb harddisk filan sıkıntı cıkartır mı performansta

Hiç gerek yok depolama fazla olması ve yeni nesil oyunları kaldırması benim için yeterlidir.

ssd olmasa harddisk olsa oyunlarda performans mı etkiliyor sadece yükleme hızı mı fazla çünkü birçok oyunu yüklü tutarım kafam hangisi eserse oynarım ondan çoğu yüklü olur 4 tb harddisk filan sıkıntı cıkartır mı performansta
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
buda başka bir örnek.

SSD olmasa hard disk olsa oyunlarda performans mı etkiliyor sadece yükleme hızı mı fazla çünkü birçok oyunu yüklü tutarım kafam hangisi eserse oynarım ondan çoğu yüklü olur 4 TB hard disk filan sıkıntı cıkartır mı performansta.

Windows'u SSD'ye kurup yüksek boyutlu hard diski depolama amaçlı kullanabilirsiniz sıkıntı olmaz.

Ryzen 7 7800x3D | XFX QICK 7800XT | B650 Gaming Plus Wi-Fi | Kingston Fury Beast RGB 32 GB (2x16) DDR5 6000MHz CL36 | Gigabyte GP-UD750GM 750W 80+ Gold | DeepCool AK620 CPU Cooler | Samsung 980 500GB M.2 |Performax Gaming Warmech Case| ASUS VG248QE 144Hz 1ms IHyperx Cloud II Headset I Logitech Hyperion Fury G402 | Gamepower Warlock Keyboard |

Sistemi 47, 500'e topladım çok memnunum. Her oyunu Full HD de +100 FPS de oynuyorum istersen depolamayi 2TB'a çıkarırsın 50K'ya denk gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 13600FK 4060 Ti 3 fanlı. 1 TB M.2 SSD 32 GB RAM. Cooler Master CPU soğutucu 39 bin TL'ye topladım vatandan. 1 ay önce şu an aldığım fiyattan da pahalı. Anakarrt MSI Pro 760 Wi-Fi

3 fana gerek yok 1 fan için yaklaşık 2kya yakın para gidiyor bende 2 fanlı var en fazla 76 derece gördüm.(RDR2 Ultra)

Yeni konular

Geri
Yukarı