50.000 TL'ye kadar Gaming laptop önerisi

Daha 1dk geçmeden senin linkini attığın PC 56k olmuş bende ancak 1 ay sonra alabileyeceğim hayal gibi olacak bu gidişle Omen Casper dediğin gibiyse eğer bende de 50k bütçe var en fazla 2K daha çıkabilirim ya Dell alabileyeceğim bu gidişle ya da ROG gibi duruyor ama senin dediğin model çok mantıklı geldi eğer 1 ay sonra 52K civarlarında olursa alacağım ama bu gidişle zor gibi teşekkürler yine de.

Nasıl aniden 5K koydular ya. Belki indirim yapmak için zam yapmışlardır 😳 ve son olarak HP'nin kendi sitesinden de takip edebilirsin. Şu anda stokta yok ama olduğu zaman biraz piyasanın altında satıyorlardı. Rice ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin dediğinde çok mantıklı.
Ben bu hayatımda ilk defa bilgisayar alacağım kendi bilgisayarım 2007 model eski ondan dolayı çok bilgim yok Casper Excalibur G911.1390-EF70X-C Intel Core - PttAVM.com bu modeli buldum araştırdıkça Dell'den çıktım ROG'a girdim Omen'e baktım şimdi de Excalibur çıktı karşıma önerileniriz :D ne olur bu laptop hakkında.

Excalibur ve Monster laptoplardan uzak durun en iyisi ROG almanızdır sizi üzmez.

Nasıl aniden 5K koydular ya:'( belki indirim yapmak için zam yapmışlardır 😳 ve son olarak HP'nin kendi sitesindende takip edebilirsin şu anda stokta yok ama olduğu zaman bitık piyasanın altında satıyorlardı. Rice ederimm.

Dostum güzel haberlerim var HP OMEN 17-CM2002NT 7P6M4EA 13. Nesil Intel i7-13700HX 32GB RAM 1TB SSD 8GB RTX4070 17.3 inç QHD 165Hz
Bak ne buldum bu PC de karar kıldım nasipse alacağım sende bu modelden istediğin için sanada atayım dedim hem de bunda 32 GB RAM var inşallah nasip olur almak teşekkürler herkese.

Dostum güzel haberlerim var HP OMEN 17-CM2002NT 7P6M4EA 13. Nesil Intel i7-13700HX 32GB RAM 1TB SSD 8GB RTX4070 17.3 inç QHD 165Hz
Bak ne buldum bu PC de karar kıldım nasipse alacağım sende bu modelden istediğin için sanada atayım dedim hem de bunda 32 GB RAM var inşallah nasip olur almak teşekkürler herkese.
Ben şuan alamam mağlesef en az 2-3 ay beklemem lazım o zamanada ne olur fiyatlar allah bilir ( bu seviyelerde olmazsa 3070ti lısını alıcam o zaman inşallah) . Aldıktan sonra ilk izlenimini ve 1 hafta kadar kullandıktan sonraki yorumunu yazabilir misin acaba ilerleyen zamanda. Ve son olarak bu attığın site güvenilir mi?

Senin dediğinde çok mantıklı.
Ben bu hayatımda ilk defa bilgisayar alacağım kendi bilgisayarım 2007 model eski ondan dolayı çok bilgim yok Casper Excalibur G911.1390-EF70X-C Intel Core - PttAVM.com bu modeli buldum araştırdıkça Dell'den çıktım ROG'a girdim Omen'e baktım şimdi de Excalibur çıktı karşıma önerileniriz :D ne olur bu laptop hakkında.

Ben olsam Omen'ya da ROG alırdım.

Ben şu an alamam maalesef en az 2-3 ay beklemem lazım o zamanada ne olur fiyatlar Allah bilir ( bu seviyelerde olmazsa 3070 Ti lısını alacağım o zaman inşallah). Aldıktan sonra ilk izlenimini ve 1 hafta kadar kullandıktan sonraki yorumunu yazabilir misin acaba ilerleyen zamanda. Ve son olarak bu attığın site güvenilir mi?

Site güvenilir.

Ben şu an alamam maalesef en az 2-3 ay beklemem lazım o zamanada ne olur fiyatlar Allah bilir ( bu seviyelerde olmazsa 3070 Ti lısını alacağım o zaman inşallah). Aldıktan sonra ilk izlenimini ve 1 hafta kadar kullandıktan sonraki yorumunu yazabilir misin acaba ilerleyen zamanda. Ve son olarak bu attığın site güvenilir mi?

Bende şu an alamayacağım çünkü stoklarda yok eğer stoklar gelene kadar 50k olursa alacağım ama bende bütceyi Max 52K 50k ya kadar zorlayabilirim bakalım hayırlısı olsun dostum. Sendende haber bekliyorum.

Bende şu an alamayacağım çünkü stoklarda yok eğer stoklar gelene kadar 50k olursa alacağım ama bende bütceyi Max 52K 50k ya kadar zorlayabilirim bakalım hayırlısı olsun dostum. Sendende haber bekliyorum.

HP'nin kendi sitesinde 700 TL daha pahalı ama orada da stoklar yok maalesef. İnşallah 2'mize de nasip olur. Artık ilk hangimiz alırsa görüşlerimizi paylaşırız :) Teşekkürler, iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son bunda karar kıldım 2 haftaya alacağım inşallah zamlanmaz yurt dışından ama bayağı bir araştırdım Newegg'i 1 gün öncesinden 5 ay öncesine kadar olan forumlarda araştırdım yurt dışından almanın sakıncalarını tek sorun bekliyorsun normalde bu PC 46bin TL tabii bu sitede 46bin TL ama devlet 8600 lira vergi alıyor ondan fiyat böyle ama bu PC'yi Türkiye'den almaya çalışırsan saçma fiyatlar oluyor altta ilk bıraktığım link alacağım olan nasipse artık çok da fazla araştırmayacağım kesin karar kıldım yoksa daha çok kafam karışıyor ikinci bıraktığım linkte ise yukarıda dediğim gibi saçma fiyatların kanıtı arada uçurum var.
Bu şekilde dostum ben kararımı verdim sanada tavsiyem bu PC olur.

Son düzenleme:
En son bunda karar kıldım 2 haftaya alacağım inşallah zamlanmaz yurt dışından ama bayağı bir araştırdım Newegg'i 1 gün öncesinden 5 ay öncesine kadar olan forumlarda araştırdım yurt dışından almanın sakıncalarını tek sorun bekliyorsun normalde bu PC 46bin TL tabii bu sitede 46bin TL ama devlet 8600 lira vergi alıyor ondan fiyat böyle ama bu PC'yi Türkiye'den almaya çalışırsan saçma fiyatlar oluyor altta ilk bıraktığım link alacağım olan nasipse artık çok da fazla araştırmayacağım kesin karar kıldım yoksa daha çok kafam karışıyor ikinci bıraktığım linkte ise yukarıda dediğim gibi saçma fiyatların kanıtı arada uçurum var.
Bu şekilde dostum ben kararımı verdim sanada tavsiyem bu PC olur.

Sana hayırlı olsun kardeşim dertsiz tasasız kullanırsın inşallah. HP 17" olması ve yurt içi olması benim için daha cazip. Ekranı küçültüp işlemciyi değiştirmeme gerek yok benim için HP'nin işlemcisi yeterli ve yurt dışı olduğu için kesinlikle alamam. Kazasız belasız kullanırsın inşallah. Bana da önerdiğin için teşekkürlerrr 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı