50.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
50.000 TL

Bütçe 6 bin daha artarsa bu güzel.

Tam 50k sınırında ama SSD olarak düşük kalmış düşünülebilecek bir model.

Bu da var 50k'nın biraz altında.

Soğutması nasıldır bilmiyorum ama 7940HS ve 4070 birleşimi güzel bir model bu modele 32 GB RAM yakışırdı aslında ama bu da fiyat biraz artarsa seçilebilecek bir model.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bu forumda Monster'i kötülemek için para alan adamlar var Türk firması olduğu için zorlarina gidiyor herhalde ayni paralara çok daha iyi özelliklere sahip Monster al.
Monster'ın ısı problemi, vesaire bir çok problemi olduğu için herkes kötülüyor. cidden kafa yapınıza hayran kaldım. bilgi sahibi değilseniz yazmayın lütfen.

Merhaba, 50.000 TL'ye bütçem var. Laptop önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.
Aşağıda moderatör arkadaşımızın önerdiği leptop süper. onu alabilirsiniz.

Monster'ın ısı problemi, vesaire birçok problemi olduğu için herkes kötülüyor. Cidden kafa yapınıza hayran kaldım. Bilgi sahibi değilseniz yazmayın lütfen.

Aşağıda moderatör arkadaşımızın önerdiği laptop süper. Onu alabilirsiniz.

Kardeşim sıkıntılı misin 2 tane Monster laptopum var bir tanesinde bir problem olmadı.

Kardeşim sıkıntılı misin 2 tane Monster laptopum var bir tanesinde bir problem olmadı.
Öncelikle düzgün konuşun. ayriyeten de acer, asus, msi gibi marka modeller varken monster almak absürtlükten başka bir şey değildir. genel olarak sıkıntısı çok fazla çevremde kullanan herkes aşırı bir şekilde şikayetçi. sizde problem olmaması demek bir başkasında da problem olmayacağı anlamına gelmez. genel olarak problemli.

Öncelikle düzgün konuşun. Ayrıyeten de Acer, ASUS, MSI gibi marka modeller varken Monster almak absürtlükten başka bir şey değildir. Genel olarak sıkıntısı çok fazla çevremde kullanan herkes aşırı bir şekilde şikayetçi. Sizde problem olmaması demek bir başkasında da problem olmayacağı anlamına gelmez. Genel olarak problemli.

O zaman onda problem oldu diye herkes de problem olacak diye bir şeyde yok.

Kardeşim bu forumda Monster'i kötülemek için para alan adamlar var Türk firması olduğu için zorlarina gidiyor herhalde ayni paralara çok daha iyi özelliklere sahip Monster al.

Bu mu daha iyi yoksa.
Bu mu süper zeki dostum. Aradaki fayat farkına bakınca Monster muadillerine göre düşük kalıyor ki aynı şey Excalibur da da aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı