50.000 TL'ye MSI GE76 Raider'dan iyisi var mı?

Bütçe
50.000 TL
Yok hocam ne yorum yapması. Yani demek istediğim, malzeme yapısı çok kötü vs.

Evet haklısınız MSI gibi bir bilgisayarın yanında malzeme kalitesi düşük kalıyor ama masadan düşürünce ikisi de aynı hasarı alıyor ama dış görünüşte önemli tatmin etmeli insanı. Haklısınız ben nedenini merak ettim bu konuda ama yurt dışından laptop alınca sıkıntı yaşarsanız servis olayı vs... Olmayacak.
Bizde söyledik. Sonra mağdur olup çözülmeyince mahkemedemi uğraşcak 2 yıl?

Neden Monster ürünü kullandınız da mı bu kadar rahat yorum yapıyorsunuz bize Abra serisi önermemelerine rağmen ofisimize 3 adet Abra aldık ve hiçbir sorun olmadı 3'ünde de.

Sıkıntı yaşayıp hiç çözülmemiş olanı duymadım sonuçta 10 şikayete bakmak nerede 1 şikayete bakmak nerede.

Alsın dediğimi harıtlamıyorum herhangi bir yerde sadece neden tercih etmediğin soruyorum.

Çöp kasalar, çoğu modeli ortalamanın altında soğutma, ekran kalitesi berbat.

Evet haklısınız MSI gibi bir bilgisayarın yanında malzeme kalitesi düşük kalıyor ama masadan düşürünce ikisi de aynı hasarı alıyor ama dış görünüşte önemli tatmin etmeli insanı. Haklısınız ben nedenini merak ettim bu konuda ama yurt dışından laptop alınca sıkıntı yaşarsanız servis olayı vs... Olmayacak.

Neden Monster ürünü kullandınız da mı bu kadar rahat yorum yapıyorsunuz bize Abra serisi önermemelerine rağmen ofisimize 3 adet Abra aldık ve hiçbir sorun olmadı 3'ünde de.

Arkadaşlarım kullandı ve hiç memnun kalmadılar. Sadece bir tanesi kalmıştı onun kiside şimdi bozuldu tamir ettirtmeye çalışıyor.

Çöp kasalar, çoğu modeli ortalamanın altında soğutma, ekran kalitesi berbat.

Semruk modelini kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim ekran kalitesine kullanan birine sormak lazım kasa konusunda ben bir şey demiyorum zaten Semruk modelinde soğutma ortalama altı değil ytb üzerinden gördüğüm videolar kadarıyla ortalama derecede ekran kalitesini de kullanmadan yorum yapmak çok mantıksız olur dediğim gibi.
Arkadaşlarım kullandı ve hiç memnun kalmadılar. Sadece bir tanesi kalmıştı onun kiside şimdi bozuldu tamir ettirtmeye çalışıyor.

Bak anlamdınız sanırım beni ben Semruk al zorla Semruk alacaksın vs demiyorum ben Abra modelini kullandım memnun kaldım bunu dile getirdim ve yukarıda da sadece neden Monster almak istemediğinizi bilmek öğrenmek istedim.

@Asmaka @Bilmem7342627 hocam sizin konuyu yazmanızla milletin verdiği cevaplar arasında çok uçurum var. Şimdi 2 sayfa olmuş millet hala "Monster neden tercih etmiyorsunuz?" diyor. Yani abi sanane. Adam hangi markayı yada ürünü tercih ederse edebilir. Konuyu okuyun konu dışında cevap yazmayın. O bildirim kısmına filan kişi konunuza mesaj yazdı deyince bir hevesle acaba ne yazdı diye bakıyorlar. Mesaj ise "Monster'ı neden tercih etmiyorsunuz?" bazi konularda böyle saçma saçma şeyler yazıyorlar. Abi gözünüzü seveyim konuyu açan kişi ne istiyorsa ona cevap verin. Onun dışında soru yada mesaj yazmayın. Adam zaten demiş daha önce yine konu açmıştım diye. İyi olanı da MSI GE76 Raider diye cevap vermişler demiş.

Son düzenleme:
@Asmaka @Bilmem7342627 hocam sizin konuyu yazmanızla milletin verdiği cevaplar arasında arasında çok uçurum var. Şimdi 2 sayfa olmuş millet "Monster neden tercih etmiyorsunuz diyor." Yani abi sanane adam hangi Markayı ya da ürünü tercih ederse edebilir. Konuyu okuyun konu dışında cevap yazmayın. O bildirim kısmına falan kişi konunuza mesaj yazdı deyince bir hevesle acaba ne yazdı diye bakıyorlar. Mesaj ise "Monster'ı neden tercih etmiyorsunuz?" bazi konularda böyle saçma saçma şeyler yazıyorlar abi gözünü seveyim konuyu açan kişi ne istiyorsa ona cevap verin. Onun dışında soru ya da mesaj yazmayın. Adam zaten demiş daha önce yine konu açmıştım diye iyi olanı da MSI GE76 Raider demişler.

Ahmet Monster'ı neden tercih etmiyorsunuz dedi biz de cevap verdik, bunda ne var?

Ahmet Monster'ı neden tercih etmiyorsunuz dedi biz de cevap verdik, bunda ne var?
Hocam ben size bir şey demedim ki? Aksine sizi kayırdım. Konu sahibi ile arkadaşız dediniz onun için sizi de etiketledim. Daha önceki konuda da 2 marka arasında karşılaştırma yapmışsınız. Tekrardan "Monter neden tercih etmiyorsunuz?" diye sormuşlar ondan demistim. Özür dilerim hocam.

Geri
Yukarı