50.000TL oyun için laptop önerisi

Bütçe
50.000₺

TRali53

Centipat
Daha fazla  
Elimde Acer Nitro 5 var CS2 de kasmalar ısınma yaşıyorum. Bir anda kapandı 1 gün boyunca açılmadı. Geri açıldığında masaüstünde bile kasıyordu. Ekipmanlarıyla birlikte satıp üstüne para ekleyeceğim. Güzel fazla performanslı ısınma sorunu olmayan laptop önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe çıkarsa bunu al yıllar boyu götürür:
Bütçen çıkarsa bu daha iyi olur ama zorlamaya gerek yok yukarıdaki ile arasında çok fark yok.

Bütçe çıkarsa bunu al yıllar boyu götürür:
Bütçen çıkarsa bu daha iyi olur ama zorlamaya gerek yok yukarıdaki ile arasında çok fark yok.

40k bütcelerde her zaman önerim Acer Nitro 16 fakat. Bütce içinde ASUS ROG alınabiliiyor. Hocam direkt ASUS ROG alın. Rahatınıza bakın. Derdiniz olmaz

40k bütcelerde her zaman önerim Acer Nitro 16 fakat. Bütçe içinde ASUS ROG alınabiliiyor. Hocam direkt ASUS ROG alın. Rahatınıza bakın. Derdiniz olmaz

Farklı ASUS ROG'larda vardır hocam bir bakın. Bulabilirseniz 1 TB olanına bakabilir. Ya da kendiniz takabilirsiniz. Diğer modellerinede bir bakın

40k bütcelerde her zaman önerim Acer Nitro 16 fakat. Bütçe içinde ASUS ROG alınabiliiyor. Hocam direkt ASUS ROG alın. Rahatınıza bakın. Derdiniz olmaz.

Farklı ASUS ROG'larda vardır hocam bir bakın. Bulabilirseniz 1 TB olanına bakabilir. Ya da kendiniz takabilirsiniz. Diğer modellerinede bir bakın.

Benim önerdiklerimde 4070 var ROG'da 4060 var. Ayrıca bu modeli çok abartıyorsunuz o kadar kaliteli bir model değil.

Geri
Yukarı