50-100 TL arası Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Heberiu

Kilopat
Makaleler
3
Bütçe çok iç açıcı değil biliyorum. Mikrofonu olan, kulağı tam saran. Ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur. Önerinizi bekliyorum.

Rampage SN-R4 öneririm. Ben şu an halen aktif olarak kullanıyorum, 6.yılını geçen ay doldurdu :). Mikrofon kalitesi iyi, ses kalitesini ben beğeniyorum, arka sesleri ses yönünü stereo olmasına rağmen iyi verebiliyor, kafaya da ayarını yapınca iyi oturuyor, 6-7 saatten sonra biraz ağrı yapabiliyor haricinde bir şey yok. Kablosu da kendisi de dayanıklı, geçen yaz 3 ay tozlu bir ortamda kutu dışında beklettiğim için ufaktan derisinde sökülmeler başladı, ama o sırada 5.5 yıllık olduğunu ve ondan önce hiç bir şey olmadığını varsayarsak fiyatına göre kalitesi ve dayanıklılığı güzel. Fiyat olarak 110 lira mı ne şu anda, bence uygun. Tabii ben alırken 45 liraydı ama yıl da 2013'tü :).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı