50-100 TL kulak içi silikonsuz kulaklık önerisi

chelchwor

Picopat
JBL C100 tarzı silikonlu kulaklıkları kullanamıyorum. Kullanırken rahat edebildiğim kulaklıklar daha çok Apple EarPods tarzında kulaklıklar. En fazla 100 TL verebilirim kulaklığa, ne önerirsiniz? Aklımda Huawei Honor AM116 var fakat fazla ucuz olması beni kuşkuya düşürüyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. 100 TL üstü önermeyin lütfen.
Not: İlk konum yazıma elimden geldiği kadar dikkat ettim, umarım yanlış yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yakında Redmi Airdots s alacağım fiyatı yaklaşık 125-140 arası ama incelemelerde kaliteli gözüküyor. Eğer alabilirsem size geri dönüş yapacağım rahatlığı hakkında.

Teşekkürler ben de onu almak istiyordum fakat silikonlu olduğu için cesaret edemedim. Siz de normalde silikonluda rahat edemeyen biri iseniz ve bu kulaklıklarda ederseniz ben de alırım. Başka bir öneriniz var mı?

Benim kardeşimde var Xiaomi Airdots, Bi deneyeyim dedim bu arada paketten ayrıyetten 2 çift silikon çıkıyor biri büyük biri orta büyüklükte herhalde, kulaklıkta olan da küçük olan. Takayım dedim orta silikonlarla hani böyle kulağımı kaplıyor, vakumluyor gibi oluyor. Sanki böyle kulaklığın ucunu elinle kapatırsın da basslı gelir gibi geliyordu. İnceleri takınca güzel oluyor yani 1 gün falan takınca alışıyorsun. Kulaklığı kötülemiyorum bu arada güzel kulaklık ses kalitesi olsun, tasarımı olsun. Belki de ben doğru düzgün takamamışımdır o yüzden böyle olmuştur. Sadece yaşadığın durumu anlattım. Alma konusunda fikrin değişmesin güzel.

Benim şuan kullandığım kulaklık Apple EarPods. Önceden de kullanıyordum ondan sonra 20 liralık kulaklıklardan kullandım(bilirsin). Dün aldım kulaklığı da tekrardan özgürlüğüme kavuştum diyebilirim.
Ben Letgo' dan aldım 120 tl'ye sıfırdı yani bu arada kullanılmamış, kutu çıkması.

Sen de kullanmayı istersen güzel bir fiyat araştırmasıyla bulabilirsin diye düşünüyorum. Elden almanı tavsiye ederim böyle uygun bir fiyata bulmak istersen. Çünkü sahteleri var yani 90 liraya gidip online alma o zaten %90 sahtedir. Gidersin bakarsın orjinal ise alırsın, eğer kullandıysan önceden anlarsın EarPods'u yani.

Silikonsuz kulaklık olarak bu var ama yani nedir, ne değildir hakkında bir fikrim yok.
JBL T205

JBL T205BT ile karıştırılmaması gerek!

Son düzenleme:
Benim kardeşimde var Xiaomi Airdots, bir deneyeyim dedim bu arada paketten ayriyeten 2 çift silikon çıkıyor biri büyük biri orta büyüklükte herhalde, kulaklıkta olan da küçük olan. Takayım dedim orta silikonlarla hani böyle kulağımı kaplıyor, vakumluyor gibi oluyor. Sanki böyle kulaklığın ucunu elinle kapatırsın da basslı gelir gibi geliyordu. İnceleri takınca güzel oluyor yani 1 gün falan takınca alışıyorsun. Kulaklığı kötülemiyorum bu arada güzel kulaklık ses kalitesi olsun, tasarımı olsun. Belki de ben doğru düzgün takamamışımdır o yüzden böyle olmuştur. Sadece yaşadığın durumu anlattım. Alma konusunda fikrin değişmesin güzel.

Benim şu an kullandığım kulaklık Apple EarPods. Önceden de kullanıyordum ondan sonra 20 liralık kulaklıklardan kullandım(bilirsin). Dün aldım kulaklığı da tekrardan özgürlüğüme kavuştum diyebilirim.
Ben Letgo'dan aldım 120 TL'ye sıfırdı yani bu arada kullanılmamış, kutu çıkması.

Sen de kullanmayı istersen güzel bir fiyat araştırmasıyla bulabilirsin diye düşünüyorum. Elden almanı tavsiye ederim böyle uygun bir fiyata bulmak istersen. Çünkü sahteleri var yani 90 liraya gidip Online alma o zaten %90 sahtedir. Gidersin bakarsın orijinal ise alırsın, eğer kullandıysan önceden anlarsın EarPods'u yani.

Silikonsuz kulaklık olarak bu var ama yani nedir, ne değildir hakkında bir fikrim yok.

Çok teşekkürler o zaman ya Letgo'ya bakacağım ya da Airdots. Bu arada şarj süresi hakkında da bilgi verebilir misiniz?

Kulaklığın teki 40mAh ikisi 80mAh yapıyor. Kutu da 300mAh. Şimdi kardeşime sordum, 21:30 dan beri kullanıyor ve şuan şarjı %10 civarı. Yani anlayacağın ortalama kesintisiz 4 saat gidiyor. Kapalı halde 100 saati aşkın durabiliyor. Kulaklıkların şarj full olma süresi 1.5 saat civarı. Kutu da 1.5-2.0 saat civarı. Kutu ve kulaklıklar full olursa şarjı, 4 saat kulakları kullandıktan sonra 3 defa daha full yapabiliyorsun kulaklıkları. Yani 4saat kulaklıktan+12 saat de kutudan = 16 saat elektrikle işin olmadan kullanabiliyorsun(full olduğu durumda).

Geri
Yukarı