50,19$ verip The Last of Us™ Part I Dijital Deluxe sürüm alınır mı?

OttoSlayer

Kilopat
Daha fazla  
İyi geceler, the last of us™ part ı dijital Deluxe sürüm 50, 19$ verilip alınır mı?
Düz sürüm ile Deluxe sürüm arasındaki fark nedir?
Halihazırda korsan olarak oynuyorumda değer mi?

Son düzenleme:
Hikayeli bir oyun için o denli bir meblağ bence verilmez. Bir müddet sonra daha yüksek indirim oranıyla tekrar düşünebilirsiniz. Deluxe sürüme gelince, bazı skiller erken açılmış oluyor ve ana hikayenin öncesini anlatan Left Behind isimli bir DLC'e sahip oluyorsunuz.

Korsan varsa almaya gerek yok değmez o paraya.

51 dolar nasıl değerlendirilir tüm envateri sattım?
FIFA 24 Epic'ten alındı onun harici bir ton AAA kalite oyunlar var.

Hikayeli bir oyun için o denli bir meblağ bence verilmez. Bir müddet sonra daha yüksek indirim oranıyla tekrar düşünebilirsiniz. Deluxe sürüme gelince, bazı skiller erken açılmış oluyor ve ana hikayenin öncesini anlatan left behind isimli bir DLC'e sahip oluyorsunuz.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198830347698/FIFA 24 Epic'ten alındı onun harici bir ton AAA kalite oyunlar var.

FIFA 24 Epic'ten alındı onun harici bir ton AAA kalite oyunlar var.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198830347698/FIFA 24 Epic'ten alındı onun harici bir ton AAA kalite oyunlar var.

Breakpoint, Wildlands, The Division 1-2 alabilirsin.

Deluxe sürüm almaya gerek yok oyunda normal sürümde de DLC geliyor deluxe extra olarak üretim hızı,mermi kapasitesi,mermi doldurma hızı vs. ekliyor. Bu özellikleri normal oyunda gezerken bulduğun haplarla alıyorsun zaten bence alcaksan standart sürümü al. Beklerim dersen 2 ay sonra olcağı söylenen Epic Games Mega indiriminde alabilirsin bence geçenki Mega indirimde ben 490 TL gibi bir fiyata almıştım.
İyi geceler, the last of us™ part ı dijital Deluxe sürüm 50, 19$ verilip alınır mı?
Düz sürüm ile Deluxe sürüm arasındaki fark nedir?
Halihazırda korsan olarak oynuyorumda değer mi?

Geri
Yukarı