50,49-100 TL Epic Games oyun önerisi

Deepcx

Kilopat
RAM
SK Hynix, CL19, 2666 MHz, 1x8 GB
Ekran kartı
RTX 2060
Anakart
MS-16W1
İşlemci
i7 9750H
Selam, 130 TL'lik Epic Kuponu için RDR 2 oyununu uygun gördüm. %50 indirime girmiş olması ve bu kupon, oyunu satın almak için çok cazip göründü.

RDR 2'nin yanına minimum 50,49 TL'lik bir oyun daha lazım. Ne önerebilirsiniz? Türü fark etmiyor açıkçası çünkü bir süredir oyunlardan uzağım fakat incelemelerine vs. bakarım.

Not: Önereceğiniz oyunun multiplayer olması, indirimde olması daha çok ilgimi çeker ve GTA V'e sahibim.

Eğer grind yapmayı seviyorsan Division 2 alıp yanına ekstra ufak tefek oyunlar ekleyebilirsin, Kena: Bridge of Spirits'e de bakabilirsin eğer ilgini çekerse. Ben oynamadım fakat çoğu kişi tarafından övülen bir oyundu.

Diğer başlıklarda da önerdim burada da önereyim. Beyond Two Souls ve Road 96(şu an ki fiyatını bilmiyorum 25tlye kadar verilir).

48 TL'ye Kena alabilirsiniz. Yanına da 1-2 TL'lik doldurma oyun eklerseniz tam 200 oluyor. Biraz daha aşmak sizi zor duruma sokmayacaksa Disco Elysium ve Hades ikilisinden birini de ekleyebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü (96).png

Hepinize önerileriniz için teşekkür ederim, Disco Elysium önerinizi biraz daha araştırdım ve almaya karar verdim. Yanına da R6 düşündüm ama karar veremedim, Hades, Kena ve diğer iki oyun pek ilgimi çekmedi. R6 yerine şunu al diyebileceğiniz bir oyun var mı? Herkesin zevki farklıdır yine de önerilere açığım :)

1643559274820.png

Hepinize önerileriniz için teşekkür ederim, disco elysium önerinizi biraz daha araştırdım ve almaya karar verdim. Yanına da R6 düşündüm ama karar veremedim, hades, kena ve diğer iki oyun pek ilgimi çekmedi. R6 yerine şunu al diyebileceğiniz bir oyun var mı? Herkesin zevki farklıdır yine de önerilere açığım :)

Eki Görüntüle 1288810

R6 yerine Batman Arkham serisini alın.

Hepinize önerileriniz için teşekkür ederim, Disco Elysium önerinizi biraz daha araştırdım ve almaya karar verdim. Yanına da R6 düşündüm ama karar veremedim, Hades, Kena ve diğer iki oyun pek ilgimi çekmedi. R6 yerine şunu al diyebileceğiniz bir oyun var mı? Herkesin zevki farklıdır yine de önerilere açığım :)

Eki Görüntüle 1288810
Chivalry 2

Geri
Yukarı