50-60 bin TL arası monitör dahil render PC toplama

Bütçe
50-60K

OzanYigit11

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selam. İlk konu başlığım umarım bu kasım ayındaki indirimler bitmeden güzel bir PC toplayabilirim. Mimarlık ofisimde AutoCAD, SketchUp, Lumion, Revit gibi programları kullanıyorum ofisime bir bilgisayar dizmek istiyorum önce hep bildiğim Intel'den yola çıkmıştım ama sanırım AMD bu işlerde daha iyi diye birkaç araştırma yaptım Ryzen 9 7900X ve 4070'li bir sistem kurmak istiyorum ama fiyatlar nerelere çıkar tam bilemediğim için sizden destek almak istedim ortalama bütçem 50-60 k arası şimdiden ilgiliniz için çok teşekkür ederim.

Saygılar.

- İşlemci olarak ince hesaptan bunu alırsam AMD Ryzen 9 7900X 4.70GHz 12 Çekirdek 64MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemci - incehesap.com yanında indirime girmiş durumda şuan Asus PRIME A620M-E-CSM A620 AM5 Soket DDR5 6400(OC)MHz mATX Anakart - incehesap.com bu anakartı veriyor

Ekran kartı olarak https://www.akakce.com/ekran-karti/...oc-192-bit-gddr6x-12-gb-fiyati,428810251.html
ama 3 fanlı 2 fanlı ayrımını bilmiyorum

geri kalan eklentiler için öneride bulunabilir misiniz

@408157 dostum bir çok yerde yorumlarını gördüm yardımcı olabilir misin?

Bir bilgisayarcı tanıdık amd ısınması sıkıntı çıkarır sana intel al dedi ve bir liste yaptı

İşlemci

Ekran Kartı

ANAKART

RAM

SSD

KASA

SOĞUTUCU

Son düzenleme:

Geri
Yukarı