50-60 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
50000-60000
Hocam 64 bin TL MSI GP77 4060 i9-13900h
10 bin TL fark ile de 4070'i var bütçemde var aslında ama kenarda para kalsın istiyorum biraz da. 4060 ile 4070 çok fark eder mi?

Masaüstü 3060 gücündeymiş kart bu arada indirim beklemek daha mantıklı ilk çıkışında her model daha pahalı olur:

Yakında düşecektir fiyatlar, bekle derim 32 GB RAM ve SSD ile birazcık şişirilmis ve MSI olması üstüne yeni çıkmasıyla şu anlık mantıklı fiyat olduğunu düşünmüyorum, 90 serisi STRIX bile 90K'den çıktı düşecektir illa.
3080ti 12800hx omen 17.3 almak mı mantıklı online derslerim başlayacak çünkü yoksa bekleyeyim mi ?

3080 Ti 12800HX Omen 17.3 almak mı mantıklı Online derslerim başlayacak çünkü yoksa bekleyeyim mi?

Acil lazımsa alınabilir ama bekleme imkanı varsa beklemek daha mantıklı olur.

Acil lazımsa alınabilir ama bekleme imkanı varsa beklemek daha mantıklı olur.
Omen serisinin bildiğiniz bir kronik problemi var mı hayatımdaki ilk bilgisayarım olacak paramın boşa gitmesini istemiyorum sizin bir çok konuda yorumunuz var bilgili birisisiniz o yüzden kendi çapımds tedirginliklerim var.

Omen serisinin bildiğiniz bir kronik problemi var mı hayatımdaki ilk bilgisayarım olacak paramın boşa gitmesini istemiyorum sizin birçok konuda yorumunuz var bilgili birisisiniz o yüzden kendi çapımds tedirginliklerim var.

Bu modellerinde şu anlık bilinen bir kronik sorun yok hocam.

Arkadaşlar merhaba üniversite öğrencisiyim ofis programları bazı ufak yazılım programları ve LoL Valorant FIFA tarzı oynayabileceğim çok da 3A oyunlar oynamayacağım bir bilgisayar arıyorum benim için önemli etken ekran(16-17 inç) ve renk doygunluğu. ASUS ROG STRIX Scar 17 (i9-12900H/3080/32 GB DDR5) hoşuma gitti.
Beni uzun yıllar götürebilecek bir laptop istiyorum. Tavsiyelerinize açığım.

4000 serisi laptopları bekleyin. 4060 olur o fiyata.

Arkadaşlar hepinize teşekkürler hp omen 16 r7 6800h 3060 modelini aldım şuanlık ileride belki masaüstü dizerim diye daha uygun bir model almaya karar verdim lol valorant fifa akıcı oynatıyor memnunum soğutması mükemmel omen gaming hub çok işlevsel ve açık. Ekipman olarak g502 x ve g435 aldım kulaklıktan memnun değilim ancak mouse muhteşem

Arkadaşlar hepinize teşekkürler hp omen 16 r7 6800h 3060 modelini aldım şuanlık ileride belki masaüstü dizerim diye daha uygun bir model almaya karar verdim lol valorant fifa akıcı oynatıyor memnunum soğutması mükemmel omen gaming hub çok işlevsel ve açık. Ekipman olarak g502 x ve g435 aldım kulaklıktan memnun değilim ancak mouse muhteşem
Ayrıca şunu eklemek istiyorum bang&olufsen iş birliği harika bir iş çıkarılmış benim aldığım modelde alüminyum kasa var ve film izlerken kulaklık takmak yerine bilgisayarın hoparlörünü kullanıyorum acayip tatmin edici bir sesi var tek ayarlayamadığım nokta omen gaming hub'dan fanları manual olarak ayarlayamadım çokta kurcalamak istemediğimden dolayı programı game boost ve cleaner harici kullanmıyorum ayrıca light studio özelliği ilede hp iş birliği olan donanımlarınızın rgb kontrolünü ve makro atamalarını yapabiliyorsunuz.

Dosya Ekleri

• IMG-20230217-WA0048.jpeg
    IMG-20230217-WA0048.jpeg
    226 KB · Görüntüleme: 33

Geri
Yukarı