50-60 bin TL her şey dahil sistem toplama

Bütçe
50.000
@Utku Pasa o zaman sizin önerdiğiniz sistemi alacağı[email protected] 3060 Ti bile yeterli bana 4070 Ti Super miş sadece supermiş hiç fark etmiyor. Sonuçta çağ atlayacağım :D

Bende 3060 Ti kullanıyorum 4070 Super'e geçeceğim normalde 4070 Ti Super alacaktim fakat süper alıp 5000 serisini bekleyeceğim.

Ben GT 730'dan 3060 Ti'a geçmiştim şimdi de 4070 Super'e geçeceğim GT 730'dan 3060 Ti'a geçiş kadar fark yaratmaz herhalde 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(2. ekran yada görsel oyun ekranı)

boutiqueId=61&merchantId=275331&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.51.2
ana monitor

masa

Bende 3060 Ti kullanıyorum 4070 Super'e geçeceğim normalde 4070 Ti Super alacaktim fakat süper alıp 5000 serisini bekleyeceğim.

Ben GT 730'dan 3060 Ti'a geçmiştim şimdi de 4070 Super'e geçeceğim GT 730'dan 3060 Ti'a geçiş kadar fark yaratmaz herhalde 😀
rx5300m diye bir ekran kartı var. Daha doğrusu laptop var. Call OF Duty'de bile 50 fps zor alıyorum, çok ısınıyor ve artık neresi bilmiyorum ama klavyenin üstünde bir yer de olduğu için tuşlara basarken elin yanıyor. Tam bir işkence, oyun oynamak için yanıyosun :D Ben çağ atlayacağım.

RX5300M diye bir ekran kartı var. Daha doğrusu laptop var. Call of Duty'de bile 50 FPS zor alıyorum, çok ısınıyor ve artık neresi bilmiyorum ama klavyenin üstünde bir yer de olduğu için tuşlara basarken elin yanıyor. Tam bir işkence, oyun oynamak için yanıyosun :D ben çağ atlayacağım.

RX5300M GTX 1650 ekran kartına benzer o yüzden evet oda iyi bir çağ atlama oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

(2. ekran yada görsel oyun ekranı)

boutiqueId=61&merchantId=275331&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.51.2
ana monitor

masa

Hocam her şey dahil derken mouse var, klavye kulaklık lazım. Ama masa falan çok oldu masa almayı düşündüğüm çok güzel bir masa var ikeada. Onun haricinde ekran olarak tek ekran kullanacağım ve samsung veya Lg gibi panel üreten firmaların ekranlarını tercih ederim. Veya Asus falan.

RX5300M GTX 1650 ekran kartına benzer o yüzden evet oda iyi bir çağ atlama oluyor.
Gtx 1650 çoook daha iyidir emin olun.

(2. ekran ya da görsel oyun ekranı)

Boutiqueıd = 61&merchantıd = 275331&utm_source = aff_t&utm_medium = cpc&utm_campaign = akakce_urun_listeleme&adjust_tracker = ejav2hA_253G15b&adjust_campaign = akakce_urun_listeleme&v=1.51.2
Ana monitor.

Masa.

L masa daha mantiklo bence.

Masayı yaptırdınız mı aldınız mı? Aldıysanız ismi nedir? Bence her şekil l masa daha iyi ve daha fazla alan sunuyor.
Masayı aldık. İsmini hatırlamıyorum internetten araştırıyım bulursam yazarım. Daha fazla alan sunuyor ama ayakları normal ayak değil de dümdüz olduğu için çok kayıyordu. Ayrıca tahtaları çok sağlam değilmiş ki yavaş yavaş kırıldı.

Masayı yaptırdık. İsmini hatırlamıyorum internetten araştırıyım bulursam yazarım. Daha fazla alan sunuyor ama ayakları normal ayak değil de dümdüz olduğu için çok kayıyordu. Ayrıca tahtaları çok sağlam değilmiş ki yavaş yavaş kırıldı.

Masayı aldık. İsmini hatırlamıyorum internetten araştırıyım bulursam yazarım. Daha fazla alan sunuyor ama ayakları normal ayak değil de dümdüz olduğu için çok kayıyordu. Ayrıca tahtaları çok sağlam değilmiş ki yavaş yavaş kırıldı.

Eğer ki odanız büyük ise normal bir l masa alın attığınız masa gerçekten çok berbat gözüküyor bence. Fakat l masa alın çok daha iyi ve estetik gözükecektir. Tüm l masalarda bu sorunu yaşayacağınızı sanmam.

Geri
Yukarı