50-60 bin TL RTX 4070'li sistem toplama önerisi

Bütçe
50-60 bin tl

istemihansurme

Zeptopat
Daha fazla  
İyi sosyalleri 50-60 bin TL arasında 4070 Super'li sistem toplamak istiyorum fakat çok anlamıyorum. İleride sistemi yükseltme yapacağım zaman anakart veya başka şeyleri çok fazla değiştirmek istemiyorum. CS:GO, PUBG, FC24, Forza Horizon, GTA 5 gibi oyunları yoğunlukta oynuyorum fakat seneye çıkacak olan GTA6 oynamak istediğimde de sıkıntı yaşamak istemiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciyi Ryzen 7 7800x3D yap. Sıvı soğutmayı en ucuzunu seç. RAM'leri XPG Lancer Blade 2x16 yap. SSD'yi Crucial P5 Plus yap. Ekran kartını da RTX 4070 Ti super yap.

Bu sistemde;
İşlemci: 7600X.
Anakart: B650M-K
RAM: XPG 2x16.
SSD: Kingston KC3000 1TB.
Soğutucu: Cooler Master 240mm

Olarak güncelleme ile 42.733 TL oluyor. Mantıklı olur mu? Fiyat bandını aşağı çekmek durumunda kaldım.

Güncel. Kıymetli moderatörlerim 1 ay içerisinde 2.kez konu açmamız yasak fakat buraya tekrar sorduğumdada herhangi bir cevap alamıyorum ben bunu nereden öğrenebilirim acaba iyi mi kötü mü?

Son düzenleme:
İşlemciyi Ryzen 7 7800x3D yap. Sıvı soğutmayı en ucuzunu seç. RAM'leri XPG Lancer Blade 2x16 yap. SSD'yi Crucial P5 Plus yap. Ekran kartını da RTX 4070 Ti super yap.
Hocam bu sistemde kullanılan palit ekran kartı sorun çıkarır mı acaba ve bu anakart iyi mi?

Kimse cevap vermiyor hocam, yeni bir konuda açamıyorum saçma bir sistem yapmışlar, sorularına tam anlamıyla cevap alamayacağın bir forum gibi maalesef tek dertleri yazım denetimi.

Geri
Yukarı