50-60 TL Ekran Kartı Tavsiyesi

Safa Akpolat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce bilgisayarım bozulmuştu ve tanıdık bir bilgisarcıya verdim. 8 senelik bilgisayar, önceden içinde beni idare eden bir ekran kartı vardı fakat o yanmış onun yerinede İntel'in 256 MB'lık bir ekran kartını koymuş. Fakat eski ekran kartımla league of legends oyununda her şey en düşükte 50-60 fps alıyordum, bu ekran kartıyla 30 FPS'yi geçmiyor. 50-60 TL civarlarında League of Legends için bir ekran kartı önerir misiniz? gittigidiyor gibi sitelerden 2. el olabilir.

bilgisayar.PNG

Önceden ATİ Radeon X1550 ekran kartı vardı. Onunla 50-60 fps arası gidip geliyordu.

Arkadaşlar alacağım ekran kartı 1-2 ay gibi bir süre idare etmesi için. Sonrasında yeni bir sistem toplayacağım zaten, tek istediğim League of Legendsi kasmadan oynatması.

Önceden ATİ Radeon X1550 ekran kartı vardı. Onunla 50-60 fps arası gidip geliyordu.

Arkadaşlar alacağım ekran kartı 1-2 ay gibi bir süre idare etmesi için. Sonrasında yeni bir sistem toplayacağım zaten, tek istediğim League of Legendsi kasmadan oynatması.

PSU kaç watt? Onu bilmeden öneri yapmayız. Bir de aynısını neden almıyorsunuz bir sorunu yokmuş? (2. el vs.)

Bu sisteme yatırım yapmak akıllıca olmaz. Yapacağım diyorsanız R7 240 satın alabilirsiniz. Ama yeni bir sistem toplamak daha mantıklı görünüyor.

Geri
Yukarı