50-60 TL Kulaklık Tavsiyesi

kayapater

Kilopat
Makaleler
5
Alttaki kulaklık gerçekten iyi. Bunun kalitesinde ve fiyatında bir kulaklık önerir misiniz?
Not: Aynısını almamamın nedeni kulaklığın bazı plastik parçalarını parçalayıp bozabileceğim için. Biraz stresli biriyim.

Sağlam olsun diyorsanız bunu önerebilirim türlü türlü işkenceler yaptığım halde 2 sene boyunca kullandım, ses kalitesi de fena değil. Bütçeden 17 TL fazla.

Ben JBL C100'sı kullanıyorum. Basları çok güzel ve kuvvetli. Genelde rap müzik dinlediğim için çok memnunum. Bir problemi var belli bir süre sonra bir kulağın sesi kesiliyor. Garantiye verince sıfırını yolluyorlar ama. 6-7 ayda bir oluyor bu dediğim. Tabii kullanımına da bağlı olarak değişebilir. 70 lira olması lazım.

Ben JBL C100'sı kullanıyorum. Basları çok güzel ve kuvvetli. Genelde rap müzik dinlediğim için çok memnunum. Bir problemi var belli bir süre sonra bir kulağın sesi kesiliyor. Garantiye verince sıfırını yolluyorlar ama. 6-7 ayda bir oluyor bu dediğim. Tabii kullanımına da bağlı olarak değişebilir. 70 lira olması lazım.

Sol taraf bende de ses vermiyor hocam. Sanırım kronik.

Sol taraf bende de ses vermiyor hocam. Sanırım kronik.

Evet öyle. Bir sefer tasarımında ufak bir değişikliğe gittiler. Problemi gidermek için olduğunu düşündüm ama düzelmedi. Böyle 5-6 kere yeni kulaklık aldım. Ama garanti konusunda sıkıntı çıkarmıyorlar hiç. O açıdan güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı