$50-80 oyuncu kulaklığı önerisi

kalimaki

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Asagidaki bilgisayara sahibim. Yeni bir oyuncu kulakligi almak istiyorum. Amazon.com uzerinden onerilerinizi yapmanizi rica ederim.

Bütçe maksimum $80. mumkun olursa kulaklık ayarlarmalariyla beni cok yormayacak bir ürün tercihimdir.

Daha cok Rust oynuyorum. ( FPS )

Simdiden teşekkür ederim.

MSI PULSE

Hocam 50 dolar mı 80 dolar mı arada 700 tl fark var

Hocam Rust oynarken ses kasma vs cok onemli, ayni zamanda DC uzerinden takimla iletisimde olmam gerekiyor. Eger gercekten oneriyorsaniz kafama yatti. Ses performansi cok dusuyor mu kablosuz olunca?
Hayır çok düşmez. Kablolu ve ses kartsız halini kullanıyorum çok güzel ses kasabiliyorum. Bu hayli hayli iyi ses kastırır.

Hayır çok düşmez. Kablolu ve ses kartsız halini kullanıyorum çok güzel ses kasabiliyorum. Bu hayli hayli iyi ses kastırır.

Bu onerdiginiz de ses karti var mi? Kablolu hali ile aralarinda ne gibi farklar var donanim olarak bilginiz var mi?

Ek olarak bu yolladiginiz yenilenmis. Yenileri +$150 civarinda. Yenilenmis almayi pek dusunmuyorum. Sanirim v2 kabloluda karar kilacagim

Kablolu haliyle arasında bir fark yok. Evet ses kartı var üründe. Alacaksaniz V2 Pro ile hs 80 arasında seçim yapmanızı tavsiye ederim.
İlgili karşılaştırma videosunu ekledim. Videoda da görüldüğü üzere HS80 bir tık önde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı