Kastamonolu

Kilopat
Daha fazla  
50-80 TL arası bu dolar kuruyla imkansız ama bir mikrofonlu kulaklık almak istiyorum. İnternette bu fiyat aralığında çok kulaklık yok, o yüzden öneri istedim ve aşağıda beğendiğim mikrofonların linkini koyacağım.

Oyuncu kulaklığı olursa iyi olur :)

Bana bir çözüm yolu gösterirseniz çok sevinirim.

Dolar daha da artmadan almak istiyorum.
Şunlarıda ekliyim.

Gamemax FHP-G1475B Oyuncu Kulaklık (4D Ses)

Snopy Rampage SN-R11 Clash Siyah Oyuncu 2.2m Mikrofonlu Kulaklık

Gamepower Magnus V2 Gaming Dikkatimi çeken.

Turbox TR-G03 Kafa Bantlı Kablolu Mikrofonlu Oyuncu Kulaklık

Gamemax FHP-G1460B

İyiyse bu az uğraşırım bütçeye

Bloody G500 Combat Stereo Gaming Mikrofonlu Kulaklık 3.5mm Jack

Frisby GAMEMAX FHP-G1470B

Goldmaster Hp-51 Mikrofonlu Kulaküstü Siyah Kulaklık Dikkatimi çeken.

Son düzenleme:
Bakmış olduklarınızın hepsi kalitesiz markalara ait, dandik ve kısa süre içinde bozulan modeller. Philips SHM1900 daha iyi olacaktır.
Merhabalar, öneriniz için teşekkürler belirttiğiniz markaya baktım fakat kulak ağrıtması var diyorlar ve biraz sade. Mikrofon kalitesini bilmiyorum ama biraz mikrofona önem veriyorum diyelim.

sizce bu tercih edilmemelimi gerçekten?

Merhabalar, öneriniz için teşekkürler belirttiğiniz markaya baktım fakat kulak ağrıtması var diyorlar ve biraz sade. Mikrofon kalitesini bilmiyorum ama biraz mikrofona önem veriyorum diyelim.

sizce bu tercih edilmemelimi gerçekten?
P. SHM 1900 mikrofon kalitesi baya iyi, kullanmaktayim fakat yazın terleme, uzun kullanimda biraz ağrı ve mikrofon ve ayarlamak icin kullanılan kısımları yalama oluyor ayrıca pedleri deforme oluyor bu dediklerim hemen olmuyor tabi.

P. SHM 1900 mikrofon kalitesi baya iyi, kullanmaktayim fakat yazın terleme, uzun kullanimda biraz ağrı ve mikrofon ve ayarlamak icin kullanılan kısımları yalama oluyor ayrıca pedleri deforme oluyor bu dediklerim hemen olmuyor tabi.
Merhabalar, cevabınız için teşekkür ederim ancak dediğim gibi kulağım biraz hassas ve direk ağrıma yapıyor.

Ağrıma olmasa alacağım ürünlerden ancak şuanda sona bırakasım var onu :). Başka öneriniz varmı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı