50-80 TL Gaming Mouse Tavsiyesi

Everest, Frisby gibi markaları önermiyoruz. Eninde sonunda bir yerinde hata çıkıyor. Tuş basmıyor vb. Everest GX8 Gun bir G300 ile yarışamaz.

G300 kullandım sadece 1 hafta güzel mouse fakat ele oturması önemli. Mouse çok küçük 12 cm gibi bir boyutu var. Sonra elime uymuyunca parmağımı mouse pad'e süre süre ağrılar yaptı en son gidip steelseries sensesi modelinden mouse aldım memnunum. Ama elin büyük ve gaming arıyorsan f/p : A4 Tech x7-f7 dir.

Logitech g400s modelini kliksa'dan 54tl'te almiştim. G300 büyüklüğünden şikayetçi arkadaşlara tavsiyemdir.

Yaklaşık 1 yıldır Logitech G300 kullanmaktayım. Üzerinde bulunan tuşların yerleri gayet iyi. Her tuşu kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Logitech Gaming Software gibi bir nimet ile tanışıyorsun. Ama ellerin küçük ise almanı tavsiye etmiyorum. Bir de mouse kir tutmakta.

A4Tech'e de yaklaşmanı tavsiye etmiyorum. G300'den önceki farem A4tech x7 idi. İlk başta güzel geliyor ama ilerleyen zamanlarda çift tıklama, boyasında aşınma gibi olaylar geliyor.

Sana tavsiyem bütçeni biraz daha arttırıp şu iki fareden birini alman.

Steelseries Kinzu v2 Optik Gamer Mouse Sarı Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Logitech G400S Oyuncu Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

İyi günler...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı