50 bin TL monitör dahil sistem önerisi

Neleda

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 7500F, Asus Prime x670-P-CSM, İnno3D 4070 Super, Lexar ARES RGB 32 GB (2x16) 6000 MHz CL30, Netac N930E 1 TB, XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
Selam dostlar. 50k bütçem var 5K sı ile monitör olarak Lenovo R25I30 alacağım. Kalan parayla birçok siteden kalan meblağa uydurmaya çalıştığım sistemleri sizle paylaşacağım bunlardan hangisini almam mantıklı olur. Bilgisayarın diğer parçalarının da bir nebze kaliteli olmasını istiyorum. Parçadan kısıp ekran kartına çok yüklenmek istemiyorum. 4070 Super ekran kartlı farklı sitelerdeki hazır sistemleri önerebilirsiniz. Aşağıda içime sinme sırasına göre sistemleri sıraladım. Bu arada illa tam 45k olması gerekmiyor 1-2K esneyebilirim. Hava soğutucu önerilerinize açığım Thermalright'ın assasin kingini alacaktım stoklarda bitmiş maalesef.
1) GameGaraj - burada istediğim anakartın stoku bitti ne yazık ki ama diğer sitelerdekine nazaran daha iyi sistem. Soğutucu biraz kötü onun haricinde iyi görünüyor.

FireShot Capture 035 - Sepet - Game Garaj - www.gamegaraj.com.png

BIOSTAR'ın bu anakartı hakkında ne düşünüyorsunuz iş görür mü? Özelleştirmede birçok ASUS marka anakart var fakat biraz araştırdım içime sinmedi özellikleri.
2) qp PC hocası - soğutucu eksik ve RAM 8x2 onun dışında anakart felen gayet iyi.

QP Pchocası 46K Soğutucu yok ram 1.png

3) İncehesap - anakart iyi fakat soğutucu yok RAM 8x2.

İncehesap 46K ram 1 soğutucu yok.png

4) Gaming.gen.tr - anakart giriş seviye RAM tek 16 GB ve 4070 Ventus serisi.

Gaming.gen.tr 46K Anakart Giriş Ram 1.png

5) Sinerji - anakart giriş seviye, SSD ne idüğü belirsiz bir marka, soğutucu stok.

Sinerji 46K Soğutucu Yok SSD dandik.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı