50 bin TL'ye kadar 2.el motor önerisi

Ynka

Hectopat
Arkadaşlar merhaba artık motosiklet konusu açmaktan usandım ama artık bu hafta içinde almayı çok istiyorum bütçeyide bayağı çıkardım artık 50 bin TL'ye kadar önerilerinizi bekliyorum rica ediyorum scooter ve Mondial falan önermeyin.

2011 model ve üstü tek farlı CBR125R, R125 ve MT125 öneririm ikinci el olarak. Sarı site üzerin de MT 125 için çok fazla ilan yok birkaç ilan yüksek km ve sorunlu gibi gözükmekte ancak 50.000 TL üstünde ilan yok. Letgo gibi sitelere de bakarsanız yaşadığınız yerde uygun bir şey bulabilirsiniz belki. Gelelim R125'e 50.000 bütçe ile sarı sitede genel de eski model ve yüksek km ilanlar var düşük km olanlar 60.000 TL'den başlıyor. CBR düşünürseniz de yine düşük km ve sorunu olmadığından emin olmaya çalışın. 2. el motor alacaksanız kesinlikle bir ustaya gösterin yaşadığınız yerde servisi varsa servise götürmeniz çok daha iyi olacaktır. Ayrıca hiç uğraşmayayım risk almayayım derseniz de 2.000 TL bütçe artırarak sıfır NK 150 alabilirsiniz.

2011 model ve üstü tek farlı CBR125R, R125 ve MT125 öneririm ikinci el olarak. Sarı site üzerin de mt 125 için çok fazla ilan yok birkaç ilan yüksek km ve sorunlu gibi gözükmekte ancak 50.000 TL üstünde ilan yok. Letgo gibi sitelere de bakarsanız yaşadığınız yerde uygun bir şey bulabilirsiniz belki. Gelelim R125'e 50.000 bütçe ile sarı sitede genel de eski model ve yüksek km ilanlar var düşük km olanlar 60.000 TL'den başlıyor. CBR düşünürseniz de yine düşük km ve sorunu olmadığından emin olmaya çalışın. 2. el motor alacaksanız kesinlikle bir ustaya gösterin yaşadığınız yerde servisi varsa servise götürmeniz çok daha iyi olacaktır. Ayrıca hiç uğraşmayayım risk almayayım derseniz de 2.000 TL bütçe artırarak sıfır nk 150 alabilirsiniz.

Dostum teşekkür ederim her konumda yardımcı oldun motorla ilgili bir tane CBR250R buldum muaynesi falan yeni 54 binde sence alınır mı? 2014 model. Bir de NK150 ilgimi çekti sıfır fiyatı da çok iyi miş nereden satın alacağım bunu.

Dostum teşekkür ederim her konumda yardımcı oldun motorla ilgili bir tane CBR250R buldum muaynesi falan yeni 54 binde sence alınır mı? 2014 model. Bir de NK150 ilgimi çekti sıfır fiyatı da çok iyi miş nereden satın alacağım bunu.
Bu bütçe de CBR 250R bulduysan temiz bi motorsa alman mantıklı olur. Eğer bakımları aksatılmadan düzgünce yapıldıysa 80.000-90.000 KM'lere kadar sorıun çıkaracağını düşünmüyorum. Japon blokları genel olarak sağlam oluyor. Ancak CBR 250R'de kronik olarak krank kırma sorunu var iki gün sonra bi sorun olursa bilemem tamamen şans işi. Ayrıca bakımı aksatılmış ve sürekli apaçi gibi kullanılmış bir motorsa kısa sürede de masraf açabilir 54.000 KM' de az değil sonuçta. Yakınınız da varsa Honda servisine göstererek alın.
CF Moto bayi noktaları:

Bu bütçe de CBR250R bulduysan temiz bir motorsa alman mantıklı olur. Eğer bakımları aksatılmadan düzgünce yapıldıysa 80.000-90.000 Km'lere kadar sorıun çıkaracağını düşünmüyorum. Japon blokları genel olarak sağlam oluyor. Ancak CBR250R'de kronik olarak krank kırma sorunu var iki gün sonra bir sorun olursa bilemem tamamen şans işi. Ayrıca bakımı aksatılmış ve sürekli apaçi gibi kullanılmış bir motorsa kısa sürede de masraf açabilir 54.000 Km'de az değil sonuçta. Yakınınız da varsa Honda servisine göstererek alın.
CF moto bayi noktaları:

Motorda kozmetik hasarlar var grenajda çizik var depo kapağının ufak bir yerine zımpara atılmış boyanmamış onun dışında bir sorunu yok. Adamla konustuk yarın akşam gelecek bakacağım motora.

1659290896139.png

Son düzenleme:
Motorda kozmetik hasarlar var grenajda çizik var depo kapağının ufak bir yerine zımpara atılmış boyanmamış onun dışında bir sorunu yok. Adamla konustuk yarın akşam gelecek bakacağım motora.

Eki Görüntüle 1470231
Dediğim gibi Honda servisi varsa yaşadığınız yerde kesinlikle göstermeden almayın.

Dediğim gibi Honda servisi varsa yaşadığınız yerde kesinlikle göstermeden almayın.

Başkan merhaba şimdi 3 tane motor arasında kaldım. 3'ünden birini bu hafta içinde alacağım sana danışmak istedim en mantıklısı hangisi diye ilk motor dediğim gibi CBR250R 54 binde grenaj masrafları var diğeri RS 200 2016 46 binde onunda grenajında ufak hasarlar var diğeride hysoung GT 250 r motorun tüm elektrik aksamı değişti beynine kadar Kayseri'de hysoung servisinde sıfır parçalarla yapıldı oda bu hafta içi geliyormuş servisten RS 200 le CBR250R 50 bin TL GT250r 40 bin TL sence hangisini alayım.

Başkan merhaba şimdi 3 tane motor arasında kaldım. 3'ünden birini bu hafta içinde alacağım sana danışmak istedim en mantıklısı hangisi diye ilk motor dediğim gibi CBR250R 54 binde grenaj masrafları var diğeri RS 200 2016 46 binde onunda grenajında ufak hasarlar var diğeride hysoung GT 250 r motorun tüm elektrik aksamı değişti beynine kadar Kayseri'de hysoung servisinde sıfır parçalarla yapıldı oda bu hafta içi geliyormuş servisten RS 200 le CBR250R 50 bin TL GT250r 40 bin TL sence hangisini alayım.
Hysoung olan motoru tercih etmezdim ben. Parçaları değişmiş olabilir ancak netice de kronik sorunu bol olan bir model ileri de aynı şeyleri yapıp yapmayacağını bilemezsin. Daha önce dediğim gibi Hysoung yerine sıfır Drift L alırım kafam rahat olur. Evet Drift L'nin de kronik sorunları mevcut ancak en azından garantisi var ve bir şekil de çözülebilmekte. Ancak 50.000 bütçeye çıktığınız için Drift L tercih etmeniz çokta mantıklı olmayacaktır daha iyi alternatifler varken. Gelelim RS 200'e şunu baştan söyleyebilirim 46.000 KM RS 200 için hiçte az değil. Aslın da KM'ye bakarak çokta yorum yapamayız çünkü 10.000 KM'de olup 40.000 KM'de ki motordan daha kötü durum da olan motorlar var. Burada tamamen kişinin motoru nasıl kullandığı devreye girmekte. Eğer motor sürekli apaçi gibi kullanılıp ve bakımları aksatıldıysa siz aldıktan sonra illa ki sorun çıkaracaktır. Apaçi gibi kullanılmadan kastım motor ile sürekli top speed gidip, sürekli kesiciye sokulması ve sürekli teker yapılması gibi şeyleri dahil edebiliriz. Hal böyleyken bu şekil de kullanılmış bir motoru almak mantıklı olmaz. Motorun sahibine bakarak apaçi olup olmadığını illa ki anlayabilirsiniz. Bu arada ne kadar doğru bilmiyorum ancak Bajaj Pulsar serisin de krank sorununun kronik olduğun duymuştum aklınız da bulunsun. CBR 250R için konuşacak olursak motor güzel ancak ve bu üç motora göre bence daha alınabilir. Ancak 54.000 KM hiçte az değil. Yine daha önce dediğim gibi bu 54.000 KM boyunca bu motor nasıl kullanıldığı ve bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığı çok önemli. Motor yorulmuş ise bir süre sonra sorunlar çıkarmaya başlayarak rektifiye isteyebilir buda sizin cebinizden çıkacak ekstra maliyet demek olacaktır. CBR 250R'nin fotoğraflarına şu an tekrar baktığım da üzerinde bir kaplama olduğunu fark ettim eğer alacaksanız bu motoru kaplamayı söktürmeden almayın her ne kadar dışarıdan sorunsuz gibi gözükse de kaplamanın altında sizi sürprizler bekliyor olabilir. CBR 250R'de de krank kırmanın kronik olduğunu söyleyebilirim. Özetle şunu söyleyebilirim ki bu 3 motor da risk işi ve kumar oynamaktan farksız. Siz aldıktan sonra bir sürü sorun çıkaradabilir çıkarmayada. Ben ne sorun çıkarırsa çıkarsın zamanım var uğraşırım bütçem de var yaptırırım derseniz tercih edin içinize sineni. Bu üç motordan birisini tercih edecek olsam CBR 250R'yi Honda servisine gösterir baştan sonra inceleterek satıcının söylediğinden başka bir şey çıkmazsa alırdım. Ancak 50.000 TL ile şu an motor alıyor olsam ben oyumu sıfır NK 150'den yana kullanırdım.

Hysoung olan motoru tercih etmezdim ben. Parçaları değişmiş olabilir ancak netice de kronik sorunu bol olan bir model ileride aynı şeyleri yapıp yapmayacağını bilemezsin. Daha önce dediğim gibi hysoung yerine sıfır drift l alırım kafam rahat olur. Evet drift L'nin de kronik sorunları mevcut ancak en azından garantisi var ve bir şekil de çözülebilmekte. Ancak 50.000 bütçeye çıktığınız için drift l tercih etmeniz çok da mantıklı olmayacaktır daha iyi alternatifler varken. Gelelim RS 200'e şunu baştan söyleyebilirim 46.000 km RS 200 için hiç de az değil. Aslın da Km'ye bakarak çok da yorum yapamayız çünkü 10.000 Km'de olup 40.000 Km'de ki motordan daha kötü durum da olan motorlar var. Burada tamamen kişinin motoru nasıl kullandığı devreye girmekte. Eğer motor sürekli apaçi gibi kullanılıp ve bakımları aksatıldıysa siz aldıktan sonra illaki sorun çıkaracaktır. Apaçi gibi kullanılmadan kastım motor ile sürekli top Speed gidip, sürekli kesiciye sokulması ve sürekli teker yapılması gibi şeyleri dahil edebiliriz. Hal böyleyken bu şekil de kullanılmış bir motoru almak mantıklı olmaz. Motorun sahibine bakarak apaçi olup olmadığını illaki anlayabilirsiniz. Bu arada ne kadar doğru bilmiyorum ancak bajaj pulsar serisin de krank sorununun kronik olduğun duymuştum aklınız da bulunsun. CBR250R için konuşacak olursak motor güzel ancak ve bu üç motora göre bence daha alınabilir. Ancak 54.000 km hiç de az değil. Yine daha önce dediğim gibi bu 54.000 km boyunca bu motor nasıl kullanıldığı ve bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığı çok önemli. Motor yorulmuş ise bir süre sonra sorunlar çıkarmaya başlayarak rektifiye isteyebilir bu da sizin cebinizden çıkacak ekstra maliyet demek olacaktır. CBR250R'nin fotoğraflarına şu an tekrar baktığım da üzerinde bir kaplama olduğunu fark ettim eğer alacaksanız bu motoru kaplamayı söktürmeden almayın her ne kadar dışarıdan sorunsuz gibi gözükse de kaplamanın altında sizi sürprizler bekliyor olabilir. CBR250R'de de krank kırmanın kronik olduğunu söyleyebilirim. Özetle şunu söyleyebilirim ki bu 3 motor da risk işi ve kumar oynamaktan farksız. Siz aldıktan sonra bir sürü sorun çıkaradabilir çıkarmayada. Ben ne sorun çıkarırsa çıkarsın zamanım var uğraşırım bütçem de var yaptırırım derseniz tercih edin içinize sineni. Bu üç motordan birisini tercih edecek olsam CBR250R'yi Honda servisine gösterir baştan sonra inceleterek satıcının söylediğinden başka bir şey çıkmazsa alırdım. Ancak 50.000 TL ile şu an motor alıyor olsam ben oyumu sıfır nk 150'den yana kullanırdım.

Sizin dediğiniz gibi yaptım hocam hysoung u iptal ettim bugün 3 saat önce CBR250R geldi baktık motora güzel duruyordu diri duruyordu motor bloğu falan temizdi grenaj hasarı var çizik var çatlak var, depoda boyanması gereken yerler var zımpara atılmış onun dışında motor biraz ağır geldi ama sürerim diye düşünüyorum zamanla adama yarın öğlene kadar sana haber veririm dedim yarın bir de RS 200 için buluşacağım bir de ona bakalım ustada ayarladım alacağım motoru tanıdık birisi var ona göstereceğim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı