50 bin TL'ye kadar 2.el motor önerisi

Sizin dediğiniz gibi yaptım hocam hysoung u iptal ettim bugün 3 saat önce CBR250R geldi baktık motora güzel duruyordu diri duruyordu motor bloğu falan temizdi grenaj hasarı var çizik var çatlak var, depoda boyanması gereken yerler var zımpara atılmış onun dışında motor biraz ağır geldi ama sürerim diye düşünüyorum zamanla adama yarın öğlene kadar sana haber veririm dedim yarın bir de RS 200 için buluşacağım bir de ona bakalım ustada ayarladım alacağım motoru tanıdık birisi var ona göstereceğim.
Dostum o zaman bak iki motora da durumları nasıl, bakımlı ve temizler mi ona göre içine sinen de karar kıl.

Teşekkür ederim başkan 2 tane kaskım var biri AGV diğeri mthelmets ama eldiven montum falan yok maalesef eldiven alırımda montlar çok pahalı :(
Korumalı montun olmadan sürmeni tavsiye etmem. Bir düşmede omuzunun ve kol dirseğinin zarar görme ihtimali çok yüksek ve bu bölgeler kolay kolay eski haline gelebilen noktalar değil.

Korumalı montun olmadan sürmeni tavsiye etmem. Bir düşmede omuzunun ve kol dirseğinin zarar görme ihtimali çok yüksek ve bu bölgeler kolay kolay eski haline gelebilen noktalar değil.

Başkan bir sorum var izninle ben bu motoru boşta çalışırken azıcık gaz versem sorun olur mu öyle kesiciye sokmak değil sadece hafif gaz üstünde akropoviç egzoz var içimi gıdıklıyor zaten süremiyorum bari arada inip gaz vereyim :D

Başkan bir sorum var izninle ben bu motoru boşta çalışırken azıcık gaz versem sorun olur mu öyle kesiciye sokmak değil sadece hafif gaz üstünde akropoviç egzoz var içimi gıdıklıyor zaten süremiyorum bari arada inip gaz vereyim :D
Direkt hemen çalışınca soğukken gaz verme ancak biraz ısındıktan sonra 30-60 saniye arası bekleyip gaz verirsen daha iyi olur. Soğukken gaz vermek motor için çok tavsiye edilmez. Ayrıca aklında bulunsun motoru çok fazla rölantide çalıştırmak aküyü bitirmektedir tam emin değilim ama motosikletler 3000 devirin üzerinde aküyü şarj ediyor diye hatırlıyorum.

Direkt hemen çalışınca soğukken gaz verme ancak biraz ısındıktan sonra 30-60 saniye arası bekleyip gaz verirsen daha iyi olur. Soğukken gaz vermek motor için çok tavsiye edilmez. Ayrıca aklında bulunsun motoru çok fazla rölantide çalıştırmak aküyü bitirmektedir tam emin değilim ama motosikletler 3000 devirin üzerinde aküyü şarj ediyor diye hatırlıyorum.

Kontağı açınca akü kendini sanırım şarj ediyor çünkü tiz bir ses çıkarıyor kontak açılınca.

Yeni konular

Geri
Yukarı