50 bin TL'ye kadar hafif laptop önerisi

Bütçe
50000

fadedwho

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, 50 bin TL'ye kadar bir bütçem var. Okula getirip götürmek için mimari uygulamaların tamamını kaldırabilecek (3 boyutlu modelleme) ağırlığı maksimum 2.3kg kadar olan bir laptop arıyorum. Masaüstüm olduğu için laptopun hafif ve maksimum 16 inç olması çok önemli. Yardımcı olabilir misiniz?

Hocam bu konuda çok bir bilgim yok ama Macbooklara bakabilirsiniz.
Uygulamaların Mac versiyonunu ücretsiz bulmak çok zor hocam. Windows işletim sistemli bakıyorum ben, teşekkür ederim yine de :)

Victuslar belirttiğim ağırlığın biraz üstünde kalıyor, kullanan arkadaşlarım memnun ama bana hp oyun bilgisayarı üretemezmiş gibi geliyor nedense, ön yargı tamamen. Dönüp dolaşıp victus alacağım gibi ama direniyorum bakalım.

Çok güzel cihaz. @fadedwho Ekran kartı kaç watt biliyor musunuz hocam? @Artoria Pendragon

Merhaba, 50 bin TL'ye kadar bir bütçem var. Okula getirip götürmek için mimari uygulamaların tamamını kaldırabilecek (3 boyutlu modelleme) ağırlığı maksimum 2.3kg kadar olan bir laptop arıyorum. Masaüstüm olduğu için laptopun hafif ve maksimum 16 inç olması çok önemli. Yardımcı olabilir misiniz?

Dostum sanırım
bunu arıyorsun.

Kullanıma göre 8 saati görebilen bir pil kullanımı sunuyor. Hatta 10 olduğunu iddia edenler de var. Ayrıca Thunderbolt girişinden 100W'a kadar şarj destekliyor. Bu sayede yanında büyük bir adaptör taşımaktan kurtuluyorsun.

Çok güzel cihaz. @fadedwho Ekran kartı kaç watt biliyor musunuz hocam? @Artoria Pendragon
ekranı 60hz

Uygulamaların Mac versiyonunu ücretsiz bulmak çok zor hocam. Windows işletim sistemli bakıyorum ben, teşekkür ederim yine de :)

Victus'lar belirttiğim ağırlığın biraz üstünde kalıyor, kullanan arkadaşlarım memnun ama bana HP oyun bilgisayarı üretemezmiş gibi geliyor nedense, ön yargı tamamen. Dönüp dolaşıp Victus alacağım gibi ama direniyorum bakalım.

Abim ve ben Victus kullanıyoruz. Sana attığım abimin modeli ve ikimizinde soğutması bayağı iyi çok ağır gelmiyor tek elle bile taşıyabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı