50 binden mezuna bırakılır mı?

VueenZ

Picopat
Daha fazla  
Tıp istiyorum ancak barajı geçemedim. Diş büyük ihtimal gelir deprem bölgesindeyim ama ben sıralamayı 10kya çekebilir miyim? AYT mat 24 fen 35 Ti yani sizce bırakılır mı? Ya da diş okunur mu?

Tıp istiyorum ancak barajı geçemedim. Diş büyük ihtimal gelir deprem bölgesindeyim ama ben sıralamayı 10kya çekebilir miyim? AYT mat 24 fen 35 Ti yani sizce bırakılır mı? Ya da diş okunur mu?
Dersleri salmamak şartıyla çok rahat çekersin ama 1 yıla değer mi tartışılır. Sevdiğiniz bir mesleği yapmak istiyorsanız tabii ki bırakılır ama kendinizi keşfetmemiş de olabilirsiniz.

Öncelikle ablam diş okuyan bir insan sınavları falan zor diyor ama bir o kadar güzel iyi eğlenceli bir meslek tıp ile dişin neredeyse şu devirde bir farkı yok hem şu anda dişi güzel bir yerlerde az çok okmua şansın var çok fazla ablamın arkadaşlarından mezuna kalıp 20 30 binden 80'lere çıaknda var 20 30 binden 5 bine 10 bine inende var karar senin ama dişin nasıl olduğunu soruyorsan gayet eğlenceli güzel bir meslek olduğunu fakat sizi boğmacak kadar da zor olduğunu söylüyor (sınavları zor)

Tip okuyan biri olarak tipi öneririm. Ancak mezuna kalmaya sizi tanimadan bir şey diyemem. Anlasilan TYT netin iyi bunu koruyacak sekilde duzenli TYT, sosyal ve Türkçe denemesi çözmen gerek. TYT de mat ve fen kolay unutulmuyor. Bir de AYT matematiğe yogunlasmali ve fen netini korumalisin. Bunlari yapabilirim diyorsan kalabilirsin.

Öncelikle ablam diş okuyan bir insan sınavları falan zor diyor ama bir o kadar güzel iyi eğlenceli bir meslek tıp ile dişin neredeyse şu devirde bir farkı yok hem şu anda dişi güzel bir yerlerde az çok okmua şansın var çok fazla ablamın arkadaşlarından mezuna kalıp 20 30 binden 80'lere çıaknda var 20 30 binden 5 bine 10 bine inende var karar senin ama dişin nasıl olduğunu soruyorsan gayet eğlenceli güzel bir meslek olduğunu fakat sizi boğmacak kadar da zor olduğunu söylüyor (sınavları zor)

Hocam diş hakkında biraz daha bilgi verir misiniz zahmet olmazsa.

Tip okuyan biri olarak tipi öneririm. Ancak mezuna kalmaya sizi tanimadan bir şey diyemem. Anlasilan TYT netin iyi bunu koruyacak sekilde duzenli TYT, sosyal ve Türkçe denemesi çözmen gerek. TYT de mat ve fen kolay unutulmuyor. Bir de AYT matematiğe yogunlasmali ve fen netini korumalisin. Bunlari yapabilirim diyorsan kalabilirsin.

TYT 96 yaptım TYT sıralama 45k geldi arkadaş tabii korumaya çalışırım ama yoruldum.

Hocam diş hakkında biraz daha bilgi verir misiniz zahmet olmazsa.

TYT 96 yaptım TYT sıralama 45k geldi arkadaş tabii korumaya çalışırım ama yoruldum.
Hocam diş hakkında ilk senen ve ikinci senen full sabun kalıblarından diş yapıcaksın üçüncü dördüncü ve beşinci senende insan ağzında çalışma yapıcaksan ve gerçekten eğlenceli bir bölüm deniliyor hocam dediğin gibi sıralamanı koruyabilirsin yükseltebilirsinde bende bir deprem bölgesinde yaşayan insan olarak sınavlar genel olarak bu sene kolaydı belki seneye zor olur düşe bilirsin yada zoru yapıp fazla ilerleme kat edebilirsin sana kalmış bir şey hocam 1 yıl daha evde oturup çalışmak değermi değmezmi düşün hocam Şimdiden kolay gelsin.

Hocam diş hakkında ilk senen ve ikinci senen Full sabun kalıblarından diş yapacaksın üçüncü dördüncü ve beşinci senende insan ağzında çalışma yapacaksan ve gerçekten eğlenceli bir bölüm deniliyor hocam dediğin gibi sıralamanı koruyabilirsin yükseltebilirsinde bende bir deprem bölgesinde yaşayan insan olarak sınavlar genel olarak bu sene kolaydı belki seneye zor olur düşebilirsin ya da zoru yapıp fazla ilerleme kat edebilirsin sana kalmış bir şey hocam 1 yıl daha evde oturup çalışmak değer mi değmezmi düşün hocam şimdiden kolay gelsin.

Dişe KPSS gelir mi atama matama bundan 4 5 sene sonra çok bekleyen varmış sözlükte okudum 1 kişi bile beğenmiyor öyle yazılmış yani işsiz kalmak ürkütüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı