50 cc scooterlara ehliyet gereksinimi var mıdır?

Eğer 50CC alacak isen yarı otomatik al.

Kendim bizzat motor kullanıyorum. Elektrikli bisiklet ile motoru kiyasliyorsun.
Yarı otomatik çok sarsıntılı olur özellikle vites düşüşlerinde. Evet kıyaslıyorum çünkü iyi bir model elektrikli bisiklet ya da scooter 120 km/s hızlara ulaşabiliyor. Üstelik her hızda aynı gücü verebiliyor.
Mesela Super Soco TC Max ya da Wolfking GT gibi modeller.

Yarı otomatik çok sarsıntılı olur özellikle vites düşüşlerinde.

Eğer devri uygun olmadan düşürür isen yaşarsın tabii.

Evet kıyaslıyorum çünkü iyi bir model elektrikli bisiklet ya da scooter 120 km/s hızlara ulaşabiliyor.

Ah sorun ben de ya. Neyle neyi kiyasliyorsun sen! Çeksin o zaman altına S100rr der geçerim. O kadar parası olan adam 50 CC almaz zaten.
İlk yazdığım mesajda haklıymışım...
Daha fazla uzatma konuyu, yeter.
Üstelik her hızda aynı gücü verebiliyor 😱
Sklajam 😁

Senin ne kadar tecrüben var?
15.000 km. 3 yıl. 100-125-250. Geçen yaz üniversiteye gideceğim için sattım ve şu an bütçe ayarlayabilirsen 400NK alacağım.
Üstelik her hızda aynı gücü verebiliyor 😱
Elektrikli motorun özelliği budur.
1636536142080.png

Elektrikli motorun özelliği budur.

Ben sana böyle bir dey yok mu dedim? Dediğin şey zaten elektrikli bisiklet...

Umarım ayarlarsın bütçeni. Benim de şu an elimde 50 CC var. Mecburen sattık motoru. Alamıyorum şu an bir motor. Muhtemelen drift alırım yıl sonuna kadar. Üniversite bitsin kafamda tekrar sağlam bir makine almak var ama ekonomi işte... Gazlamaya devam...

Araba ehliyeti ile sürülüyor diyerek Nirvana 50cc aldım ve gayet memnunum. Beni şehir içinde gayet idare ediyor. Ayrıca bunları 80cc'ye de yükseltebiliyorsunuz ve bu şekilde hızı 60 seviyelerine getirebiliyorsunuz. Pek hız denemesi yapmadım ama 60 üstü de yakalanabiliyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı