50 CC'lik motor hangi ehliyeti gerektirir?

M dediğiniz şey moped değil mi? Konu sahibi motor yazmış. Konularından da belli oluyor zaten motoru çok seviyor. Bence ileride sıkılır zaten A sınıfı ehliyetine kadar çıkar.

Ha moped ha motosiklet. 50CC motora sahip bir iki tekerlekli taşıttan bahsediyoruz. Aynı şekilde buna eş değer elektrikli bisikletler de M ehliyeti istiyor.

Evet motor almak isteyen biri için ne 50CC çöpleri, ne de M ehliyetini tavsiye ederim. Vergisiz sigortasız sürülebildiği için fiyatları anlamsız şekilde uçuk.

Arkadaş diyor ki ben B alıp ne yapayım, araba mı süreceğim? Ben de diyorum ki A1 alabilirsin, çok daha ucuza geliyor.

Araba sürmek gibi bir derdi yoksa kesinlikle en az A1 almalı. Haklısınız.

Hayır kapanınca hız farkı yaşanıyor.
Şaka mı yapıyorsun? 50cc scooter üstüne kapansan neye yarayacak? Ayrıca bayır aşağı hızlanarak giderken o küçük tekerlerle birlikte yerdeki moleküle değsen mopedin önü havaya fırlar. "Fırfır motorlu scooter ile ölen ilk kişi" diye tarihe geçersin sonra.

Şaka mı yapıyorsun? 50CC scooter üstüne kapansan neye yarayacak? Ayrıca bayır aşağı hızlanarak giderken o küçük tekerlerle birlikte yerdeki moleküle değsen mopedin önü havaya fırlar. "Fırfır motorlu scooter ile ölen ilk kişi" diye tarihe geçersin sonra.

Olayı dışarıdan izlediğimi hayal ettim de,
Vızzzz diye giderken havalandığını düşünsene smdkfkskfk

Geri
Yukarı