50 dolar oyun tavsiyesi

Yeni oyun istiyorsanız Dragon's Dogma 2 alın. Ha ben olsaydım kesinlikle Baldur's Gate 3 alırdım onun yanında ise eğer co-op bam güm bir oyun istiyorsan Helldivers 2, hikayeli 30 saat sürecek bir oyun istiyorsan Alan Wake 2 alırdım.

Yeni oyun istiyorsanız Dragon's Dogma 2 alın. Ha ben olsaydım kesinlikle Baldur's Gate 3 alırdım onun yanında ise eğer co-op bam güm bir oyun istiyorsan Helldivers 2, hikayeli 30 saat sürecek bir oyun istiyorsan Alan Wake 2 alırdım.
Baldurs Gate woke bir oyun diye alasım gelmiyor açıkçası. Dragons Dogma düşünüyorum fakat nasildir sizce deger mi ücretine?

Elden Ring ve Middle Earth : Shadow of War

Bu ikisine bak.
Daha önce From oyunu oynamamistim sinir krizi geçirtir mi 😁

Baldurs Gate woke bir oyun diye alasım gelmiyor açıkçası. Dragons Dogma düşünüyorum fakat nasildir sizce deger mi ücretine?

Daha önce From oyunu oynamamistim sinir krizi geçirtir mi 😁
Baldur's Gate'nin neresi woke hocam. Karakter sana bir kere yavşıyor ilgilenmiyorum kardeş diyorsun eyvallah diyor. 3. defa oynuyorum her oyunumda Shadowheart ya da Minthara'ya yürüyorum istisnasız. Muhteşem bir oyun kesinlikle öyle saçma bir sebepten almamazlık etmeyin.

Yeni oyun istiyorsanız Dragon's dogma 2 alın. Ha ben olsaydım kesinlikle Baldur's Gate 3 alırdım onun yanında ise eğer Co-op bam güm bir oyun istiyorsan helldivers 2, hikayeli 30 saat sürecek bir oyun istiyorsan Alan Wake 2 alırdım.

Baldur's Gate 3 çok güzel Dragon's Dogma ve Alan Wake 2 de inanılmaz oyunlar fakat helldivers 2 biraz fazla abartılmış bir oyun gibi tek başıma 4-5 saat oynayabildim çok saçma sıkıcı ve amaçsız hissettirdi harcadığım en gereksiz 1500 TL ydi.

Dragon's Dogma 2'ye başladım 2 haftadır. 50 saati gördüm daha da gider gibi, oyunun neresindeyim bilmiyorum :) Technopat üzerinden ücretsiz TR yaması da mevcut, tavsiye ederim, parasının karşılığını verecektir. Oyunu bitirdiğimde detaylı bir incelemesini de yaparım kısmetse.

Geri
Yukarı