50 Mbps alınabilir mi?

Makaleler
1
Daha fazla  
Paylaşmam gereken başka bilgiler varsa paylaşırım.

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-06_201024488.png
    resim_2023-09-06_201024488.png
    25,1 KB · Görüntüleme: 32
35Mbps'lik paketleri kullanabilirsin gibi görünüyor. Üstü bir değer alabileceğini düşünmüyorum.
Müşteri hizmetleri 35 mbpsde bile sorun yaşayabileceğimi söylemişti ama 2 gündür sorun yaşamıyorum. İlk paylaştığım ekran görüntüsünde 50 mbps maks. hız olduğu görülüyor bunu stabil alabileceğimi ben de düşünmüyorum ama konuya hakim olan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. Ayrıca değerli görüşün için teşekkür ederim.

Hat değerlerin alabileceğini gösteriyor. Ancak tam Max değerde verilmemesi daha uygun olacaktır. 45Mbps kadar çıkarsanız sorun olacağını sanmıyorum. Aynı zamanda upload yükleme hızınız da 8Mbps çıkarılmasını talep edebilirsiniz.
Türk Telekom maks. değerde verilmemesini sağlayabilir mi?

Türk Telekom maksimum değerde verilmemesini sağlayabilir mi?

Türk Telekom kullandığınıza göre taahhütlü internet kullanıyorsunuz. Şahsen ben TurkNet kullanmaktayım bu durumlarda direkt otomatik olarak hat değerlerime göre yükselme ve azaltma uygulaması oluyor bu sayede sıkıntı yaşamıyorum. Ancak taahhütlü paketlerde sadece azaltma durumu yapamazsınız. Yükseltme işlemi yapabilirsiniz fakat ona göre bütçe ödemeniz gerekebilir. TurkNet'te zaten fiyat aynı olduğu için ve taahhüt durumu olmadığı için sorun olmuyor. TurkNet reklamı gibi oldu ancak durum bu şekilde. Bu arada evet siz dediğim gibi örnekte 45 veya altyapımın Max değerinin biraz altında vermek konusunda bilgilendirebilirsiniz. Ancak yüksek ihtimalle zaten onlarda bu şekilde yapacaktır.

Geri
Yukarı