Çözüldü 50 Mbps internet 22 veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Phonix31

Decapat
Daha fazla  
Arakdaslar internetimi yükselttim 35'di gene 22 veriyordu 50 yaptım gene aynısı altyapım 65 Mbps destekliyor. Oyunlarda cok can sıkıcı bir durum yardımcı olursanız sevinirim (modemimde yeni)

Çözüm
Türk Telekom'a bildir söyle ben de şu an onlarla cebelleşiyorum.

Hocam benim sorun çözüldü. Adamlar geldi baktı baska odaya taktılar. Ben kendi odama taktım. Hız paketimin hızına ulastı. 33 dowload 9.5 upload alıyorum şu an. Çözüldü olarak isaretlenebilir.
Ailem bunlarla ugrasmak istemiyor o sinir bozuyor:)
Hat sahibinin telefon numarası veya TC Kimlik numarası ile arayıp kendin konuşabilirsin. Ekip geldiğinde evde ol yeter.

Hat sahibinin telefon numarası veya TC Kimlik numarası ile arayıp kendin konuşabilirsin. Ekip geldiğinde evde ol yeter.
Bizim ev interneti de benim üstüme değil ancak sürekli ben uğraşıyorum.

Speedtest sitesine girip bak anlarsın hangi ISS kullandığını anlarsın TT ise eve ekip gelmesi daha kolay bazı ISS'ler uğraştırıyor.

Hocam büyük ihitmal demiş kesin dememiş bence de TT kullanıyor modemi TT'den aldı herhalde sanırım.

TT hocam.

Hocam büyük ihitmal demiş kesin dememiş bence de TT kullanıyor modemi TT'den aldı herhalde sanırım.

TT kullanıyormuş söylemiş önceki mesajlarında. 444 1 444 arayarak müşteri temsilcisiyle görüşüp arıza kaydı bıraktır. @Phonix31

Hocam modemi bu sefer iceriye taktım dowload 23 cıktı aynı gene ama upload 5 cıktı onceden 2.5'du.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı