50 Mbps internet için modem önerisi

Şahsen 50Mbps internet için o kadar parayı modeme vermezdim.
İlk defa duydum hocam.

50 Mbps için gerek yok 300Mbps modem ürünler yeterli.
Öneriniz nedir, bu kadar bütçeye gerek var mı, bütçeyi düşürsem yine güzel ürün bulur muyum?

TP - link Archer VR2100 kullanıyorum güncel olarak 3 - 4 ay öce almıştım gayet memnunum.
Bakacağım ama bütçemi aşıyor.

Bende 50 Mbps için ZyXEL'in modemini kullanıyordum. Wi-Fi'de 12 Mbps alıyordum. Huawei Wi-Fi AX3 routerını Access Point olarak bağladım şimdi en uzak yerde 47 Mbps veriyor.
Hocam bütçemi aşıyor.

İlk defa duydum hocam.

2 arkadaşımda var bu modem. Kalite anlamında şikayet etmediler ancak konuya daha bilgili biri el atsın derseniz karar sizin.

Öneriniz nedir, bu kadar bütçeye gerek var mı, bütçeyi düşürsem yine güzel ürün bulur muyum?

Dediğim gibi 50Mbps internet için o kadar bütçe sarf etmezdim. Sanırım pinti biriyim, bunu da söyleyeyim.

2 arkadaşımda var bu modem. Kalite anlamında şikayet etmediler ancak konuya daha bilgili biri el atsın derseniz karar sizin.

Dediğim gibi 50Mbps internet için o kadar bütçe sarf etmezdim. Sanırım pinti biriyim, bunu da söyleyeyim.
Pintilik değil, iki bin tl az para değil daha düşük bütçeye işimi görebilecek bir şey bulursam bende öyle alacağım.

ASUS DSL-AC51 300MBPS-433MBPS VDSL DESTEKLİ KABLOSUZ-AC 2 PORT ADSL2+ MODEM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 900 TL'ye alınır. Bizim ev 100 m² yaklaşık. Salonun en yakın köşesinden 2.4GHz 2 tık çekiyor. Dual band olduğu için 5G falan var 2 ağ şeklinde kullanıyorsun. Misafir falan geldiğinde misafir ağı falan oluşturup istediğin hızda internet verebiliyorsun.
Bu modemi araştırdım ve kimse önermiyor.

Geri
Yukarı