50 Mbps internette sıkıntı olur mu?

Yayın yapabilir miyim diye sorulmuş. İnternet tarifesi hakkında detay verilmeden nasıl biline bilinir bu?
Çünkü 50 Mbps genellikle 8 Mbps upload sağlıyor. Bundan dolayı bir yorum yaptık daha yüksek olursa elbette daha iyi olur ama Türk Telekom bile 8 veriyor bu pakette.

ISS Türk Telekom. Kabloyu yeni yapacaklarmış hatta 7-15 gün internetim olmayacak. Yalın sınırsız 50Mbps VDSL. Upload tahminen kaç olur? Paketi bulamaya çalışacağım internetten.

ISS Türk Telekom. Kabloyu yeni yapacaklarmış hatta 7-15 gün internetim olmayacak. Yalın sınırsız 50Mbps VDSL. Upload tahminen kaç olur? Paketi bulamaya çalışacağım internetten.
Tertemiz bir 8 Mbps var hocam, ben kendim kullanıyorum 7.30 en düşük değer tepe nokta 7.60 yani rahat rahat 1080P yayın açabilirsiniz.

Hocam çok mutluyum kabloyu 1 günde çektiler :)
1643013783494.png

:)
Hocam öncelikle tecrübelerimizi sormuş ben kendi tecrübemi aktardım. İkinci olarak da muhtemelen ADSL üzerinden geçiyorsa VDSL2 olacaktır ve bunu da %99 Türk Telekom sağlıyor bende buna istinaden kendi yorumumu yaptım. Elbette ki modem hat değerleri geldiğinde çok daha net bilgi verebiliriz :).

Bu arada burayı şimdi okudum ve yazılanların hepsi doğru. VDSL2 oldu.

@Ogigogo @xbea @bladeofgoddess
Adam ISS'i, paketi, hat değerlerini attı da ben mi göremiyorum?

DC'den sorsaydın atardım hoca.

Son düzenleme:
Hocam çok mutluyum kabloyu 1 günde çektiler :)
Eki Görüntüle 1280278
:)

Bu arada burayı şimdi okudum ve yazılanların hepsi doğru. VDSL2 oldu.

DC'den sorsaydın atardım hoca.
Sizin adınıza çok sevindim hocam, güle güle kullanın inşallah 😇. Bende ilk geldiğinde çok mutlu olmuştum aynı hızlara sahibiz dediğim TT altyapısı VDSL2 demek 😊. Bu arada geç cevap verdim bildirim çok arkada kalmış anca bildirim kutusunu temizledim 😞.

16Mbps ADSL'den geçiyorum. Şu an 0.7 upload alıyorum ve kesinlikle çok düşük.
1-)Ping sorunu olur mu? Şu an 10 ping alıyorum Valorant'ta.
2-)Upload değerleri ile yayın yapabilir miyim?
Teşekkürler.
Şehrine göre değişir.Mesela ben 50Mbps 6-7 upload alıyorum.Türk telekom kullanıyorum.

Sizin adınıza çok sevindim hocam, güle güle kullanın inşallah 😇. Bende ilk geldiğinde çok mutlu olmuştum aynı hızlara sahibiz dediğim TT altyapısı VDSL2 demek 😊. Bu arada geç cevap verdim bildirim çok arkada kalmış anca bildirim kutusunu temizledim 😞.
Hocam ufak bi kesinti yaşadım bu olaylardan sonra. Ama sadece ping değerim değişti. 13'e çıktı. TT yapacak bir şey yok diyor. Zaten ben de artık kardeşim arkadan yayın bile izlese sabit 13 aldığım için dert etmedim. Teşekkürler :)

Geri
Yukarı