50 Megabit Türk Telekom Fibernet CS:GO'da 80 ping veriyor

harunatci

Centipat
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Lafı fazla uzatmadan; Türk Telekom fibernet 50 megabit kullanıyorum. CS:GO +grapth'ta gözüken ping değerim 70-75-80leri buluyor ve hiçbir oyundan tad almıyorum. İnternette tonlarca ping düşürme tekniklerini uyguladım, hepsi boş, çöp. Bilgisi olanları bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ping ile internet hızının bir bağlantısı yok aslında. Bağlantı türü (Wi-Fi'ya da Ethernet), saha dolabına olan uzaklık, sahadaki internet altyapısının kullanım yoğunluğu ve modem ile alakalı bir durum. 70 ping bence çok abartılacak bir değer değil.

Normal bir değer mi :)
Speedtest sonucunuza göre bir şeyler söyleyebiliriz. Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

Birazdan göndericem.

Ping ile internet hızının bir bağlantısı yok aslında. Bağlantı türü (Wi-Fi'ya da Ethernet), saha dolabına olan uzaklık, sahadaki internet altyapısının kullanım yoğunluğu ve modem ile alakalı bir durum. 70 ping bence çok abartılacak bir değer değil.

Speedtest'te "ping" yazısı boşa duruyor kaldıralım o zaman. 70 ping kime göre değil? Valorant'ta 16 alan biri olarak bana göre fazla.

Agam bizimle eğleniyordur. 70 ping iyi bir ping falan değil.

Artı -1 Eksi
Lafı fazla uzatmadan; Türk Telekom fibernet 50 megabit kullanıyorum. CS:GO +grapth'ta gözüken ping değerim 70-75-80leri buluyor ve hiçbir oyundan tad almıyorum. İnternette tonlarca ping düşürme tekniklerini uyguladım, hepsi boş, çöp. Bilgisi olanları bekliyorum.

En yakın sunucuya pingin ne kadar ona bakalım.

CMD'ye tracert vie.valve.net yazıp atar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı