50. mesajım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
500. Mesajımı yazdığımda yapmayı planlıyordum böyle bir şey baktım çok linç gelmiş vazgeçtim şu an. 😃

Normalde bu tarz hiçbir konuya mesaj yazmam. Niye bu kadar dalga geçilmiş anlamadım. Hayır yani adam 50. mesajım diye konu açmış, gelmiş burada dalga geçiyorsunuz ve yazan kişiler de genellikle 1000 mesaj üstü falan. Siz 1000 mesajı aşıp mesaj sayısı düşük olanlarla dalga geçmek için mi geldiniz buraya? Yazık.

Şimdi "Duyar kasmaya çalışma." falan diyenler olacak. Hepsine cevabım hazır. Duyar falan kasmıyorum. Bu konuyu açan kişinin yerinde olduğunuzu bir düşündünüz mü mesaj yazmadan önce? İnsan kendini azıcık da olsa kötü hissediyor, değil mi? :)

Ben düşündüm. O yüzden böyle bir yorum yapıyorum.
Arkadaşın da eğlence amaçlı bu başlığı açtığını düşünüyoruz. Bizim de biraz eğlenmeye hakkımız yok mu?

Emin ol kimse o arkadaşa "Mesaj sayısı düşük" diye takılmıyor veya dalga geçmiyor.

Kadınlardan erkeklere de geçti galiba bu ilgi manyaklığı. :)

Arkadaşın da eğlence amaçlı bu başlığı açtığını düşünüyoruz. Bizim de biraz eğlenmeye hakkımız yok mu?

Emin ol kimse o arkadaşa "Mesaj sayısı düşük" diye takılmıyor veya dalga geçmiyor.
İnsanlarla dalga geçmek, senin için bir eğlence aracıysa ve sen bundan eğleniyorsan senin nasıl biri olduğun zaten bellidir. Dalga geçmiyor mu? Emin misin? Yorumları bir en baştan düzgünce okur musun rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı