Çözüldü 50 tane Svchost.Exe açık olması normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Captan_

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar sorum başlıkta mevcut. Tam tarama yapınca virüs çıkmıyor.

1641925873500.png

Bilgisayara göre normal ama bize göre normal değil isterseniz 50 adet svchost unuzu ben 20'lere kadar düşürebilirim. Arkadaşa çözüm olarak tik atmışsınız ama size çözüm atmamış. Çözümü var onun elbet. [[Windows geliştikçe her özelliğini ayrı ayrı servisler haline getiriyor. Çözümü çok basit hepsini senin bilgisayarındaki RAM miktarına göre birleştirme yapacağız. Ve 50'den ya 20'lere veya 15'lere kadar düşebilir.]] geri dönüşünüzü bekliyorum. Bu arada o svc host azaldıgı zaman RAM miktarıda düşüyor (rahatlıyor).

Son düzenleme:
Bilgisayara göre normal ama bize göre normal değil isterseniz 50 adet svchost unuzu ben 20'lere kadar düşürebilirim. Arkadaşa çözüm olarak tik atmışsınız ama size çözüm atmamış. Çözümü var onun elbet. [[Windows geliştikçe her özelliğini ayrı ayrı servisler haline getiriyor. Çözümü çok basit hepsini senin bilgisayarındaki RAM miktarına göre birleştirme yapacağız. Ve 50'den ya 20'lere veya 15'lere kadar düşebilir.]] geri dönüşünüzü bekliyorum. Bu arada o svc host azaldıgı zaman RAM miktarıda düşüyor (rahatlıyor).
@gamecover Doğru söylüyor.

Ne konuda? Bu arada tik umurumda değil benim ha gamcober gibi çözüm tik ine aç değilim sadece merak ettim. Normal mi değil mi dye sormussunuz bende evet normal ama bize göre değil dedim. Svchost un azaltılması çok kolaydır ve bir o kadar bizim için sağlıklıdır. Windows'ta 1 adet servis bozulda diğeri repair yapıyor ve tüm özellikler veya iş parçaçıkları ayrı ayrı çalışmış oluyorlar. Bu da Windows'u kötüye gitmesine yol açıyor. Servisler birleştirilirse Windows'ta sorun olma ihtimali bir o kadar düşer. Ben bunu demek istedim. Ama siz diğer insanı dogru soyledıgıne dair yazı yazdınız. Cok garip :D hiçbir bilgisi olmadan konulara rastgele cevap verip çözmüş gibi tiklenmesi! :D tartışılır. Ama size iyi forumlar dileriz. Başlık sizin nasıl olsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı