50 TL AMD Athlon X2 64 Soğutucu Önerisi

Shadow'Fire

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim AMD Athlon 64 X2 işlemcim var. Stok soğutucu bir şeye yaramıyor. Soğutucu almayı düşünüyorum ama derseniz ki AM2 anakarta AM3 işlemci oluyor, işlemci alırım bütçem en fazla 50 TL. Bir de yeni AMD stok soğutucunun küçüğü bu işlemciyi soğutur mu? Son olarak ise anakartım M2V-MX - Genel Bakış. İyi bayramlar.

AMD'nin yeni soğutucusu o işlemciyi soğutur. Zaten şu anda elinde olan stok fanı düzgün kullanırsa o da işlemciyi yeterince soğutur. Üstteki arkadaşın önerdiği soğutucuyu alabilirsin.

"Akasa Venom Atto mu? Dark Freezer X90 mı?" diye sorman gerekirdi. Çünkü ikisi de büyük markalar ve direkt olarak markaları karşılaştırmak pek doğru olmaz. Zira ikisinin de güzel ve kullanışlı ürünleri bulunuyor. İkisi de hemen hemen kalitedeler ve soğutma performansları aynı olacaktır muhtemelen. Hangisi daha ucuzsa onu alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı