50 TL basket topu önerisi

thatif

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sevgili forum üyeleri merhabalar, internet üzerinden en fazla 50 liraya kadar bir basketbol topu almak istiyorum. Eğer sizin bildiğiniz markada ve bu dediğim fiyatta bir basketbol topu biliyorsanız linkini atar mısınız? Kısacası F/P bir ürün istiyorum ve ekte paylaştığım ayakkabıya sahibim. Bu ayakkabı ile basketbol oynanır mı?

Dosya Ekleri

• Ayakkabı.jpg
    Ayakkabı.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Başta ne kadar ön yargılı yaklaşsam bile Tarmak markasından oldukça memnun kaldım. Keza bugün piyasada bulabileceğiniz en ucuz basketbol ayakkabısı da bu modeller. Ortalama Nike basketbol ayakkabıları 600 ₺’den başlıyor. Numara ve bütçe söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Bu arada atmış olduğunuz ayakkabı ile tabiki oynanır ama bir basketbol ayakkabısı kadar güvenli ve iyi olmaz. Bu ayakkabılar bilek üstü günlük ayakkabı.

Düzeltme: Çok geç olsa bile farkettim. Top tavsiyesi istiyorsunuz. Tavsiyem biraz daha para biriktirmeniz yönünde olacaktır. Bu bütçe ile 7 numara kaliteli top almanız çok zor.

Son düzenleme:
Bu ayakkabı ile basketbol oynanır mı?
Demiş ayağında sorun olabileceği için 2 alternatif önerdim şahsen o ayakkabı ayaklarımı vurdu.

Zamanında Nike Dominate 50TL'ye almıştım. Güzel top fakat en düşük 90TL sanırım şuan. Letgo'ya falan bakın bazen uygun fiyata güzel top bulabilirsiniz. Fiyatlar uçmuş. Decathlon'un bir markası vardı o da güzeldi, denemiştim ama onların fiyatları da artmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı