50 TL bütçe ile ne yemek sipariş etmeliyim?

Kaliteli bir yerden 2 adet 100 gr et döner dürüm alabilirsin ya da porsiyon alabilirsin.
Yerel bir burgerciden 2 adet burger alabiliyorum bu fiyata ve benim gibi doyumsuzu bile doyuruyor. :D
Kaliteli bir yerden 4-5 tane lahmacun + içecek alabilirsin.
Kaliteli bir yerden pide alabilirsin.

Pizza alma. Fast food pizzacılar bozdu, doyurmuyor hem de malzemeden çalıyorlar. Salçalı ekmekten farksız hizmetleri.

Şırdan tavsiye ederim, bağımlılık yapıyor.

1593080751502.png

12.50 TL'ye Komagene'den Mega boy çiğ köfte ve kola alıyorum, daha da acıkmıyorum. Üstüne bir de çok acılı + çok acı sos eklettiriyorum, yerken terletiyor 😄

Tavsiye ederim.
:D hocam kuponum var en az 50tl harcamalıyım.
Kaliteli bir yerden 2 adet 100 gr et döner dürüm alabilirsin ya da porsiyon alabilirsin.
Yerel bir burgerciden 2 adet burger alabiliyorum bu fiyata ve benim gibi doyumsuzu bile doyuruyor. :D
Kaliteli bir yerden 4-5 tane lahmacun + içecek alabilirsin.
Kaliteli bir yerden pide alabilirsin.

Pizza alma. Fast food pizzacılar bozdu, doyurmuyor hem de malzemeden çalıyorlar. Salçalı ekmekten farksız hizmetleri.
Hocam bizim burda 9.6 puanı olan pizzacı var büyük boy + 6 nugget + ve kola 52 tl

:D hocam kuponum var en az 50TL harcamalıyım.

Hocam bizim burada 9.6 puanı olan pizzacı var büyük boy + 6 nugget + ve kola 52 TL.

Tek bir yemeğe odaklanma bence atıyorum 30 liraya iskendermi alırsan al 12 liraya tatlı falan zart zurt alabilirsin ama biz genelde öğrenci olduğumuz için 5-10 liraya tavuk döner, çiğ köfte ve tosta alışığız. :D

Hocam bizim burda 9.6 puanı olan pizzacı var büyük boy + 6 nugget + ve kola 52 tl
Senin bileceğin iş ama ben pizzanın F/P olduğunu düşünmüyorum.

Yaşadığım bölgeden hesap yapıyorum.

Düzgün ve bildiğimiz restorandan et döner dürüm: 25 TL.
Çorba: 6 TL.
2 tane lahmacun: 12 TL.

Çok çeşit, toplam 43 TL.

Geriye artan parayla da içecek ya da dondurma tarzı şeyler alırsın, her çeşitten de yemiş olursun. Tabii ki senin yaşadığın bölgeye göre değişir bu. :)

Geri
Yukarı