50 TL civarı oyun önerisi

nsulce7

Picopat
Daha fazla  
Spec: Ops mu? 49TL
A Way Out mu? (şu an) 40TL

Veya bu civarda başka önerebileceğiniz oyun var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
A Way Out da tek başınıza oynanmıyor, matchmaking yok. Geliştiricinin söylemi ile "bu özel deneyimi öze birisiyle yaşamınız isteriz. O yüzden tek bir kişi satın alınca diğer arkadaş friend pass/ demosunu indirip satın alanın oyun içinden daveti ile ikiye bölünmüş tek ekran üzerinden Co-op oynayabilirsiniz". Yani mutlaka bir arkadaşınız olmalı ama işin iyi yani oyun onda olmasına gerek yok. 1 ay içinde alırım oynarım derseniz EA Play alın ayrıca It Takes Two ve diğer EA Play oyunlarını oynarsınız.

Spec: Ops mu? 49TL.
A Way Out mu? (şu an) 40TL.

Veya bu civarda başka önerebileceğiniz oyun var mı?

Dishonored, Batman Arkham Knight bundle olabilir, 3 4 oyun veriyor bu fiyata.

Dishonored, Batman Arkham Knight bundle olabilir, 3 4 oyun veriyor bu fiyata.
Sağ olun ikisinide oynadım

A Way Out tercih edin yanına da F. E. A. R Collection alın.

Sağ olun fear collection sepette geriye kalacak parayla seçim yapmaya çalışıyorum

Bir arkadaşınızla konuşun 20 lira o versin 20 lira siz, A Way Out alın. Kalan 20 liranın üzerine de bir şekilde 30 lira koyabilirseniz Spec Ops'u da alın.

A Way Out da tek başınıza oynanmıyor, matchmaking yok. Geliştiricinin söylemi ile "bu özel deneyimi öze birisiyle yaşamınız isteriz. O yüzden tek bir kişi satın alınca diğer arkadaş friend pass/ demosunu indirip satın alanın oyun içinden daveti ile ikiye bölünmüş tek ekran üzerinden Co-op oynayabilirsiniz". Yani mutlaka bir arkadaşınız olmalı ama işin iyi yani oyun onda olmasına gerek yok. 1 ay içinde alırım oynarım derseniz EA Play alın ayrıca It Takes Two ve diğer EA Play oyunlarını oynarsınız.

Kardeşim ile oynamayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı