50 TL Ekran Kartı Önerisi

K4NG4L

Kilopat
Daha fazla  
Sınavdan sonra eGPU aparatını sipariş edeceğim GTX 1060 almayı düşünüyorum, fakat acele etmeyeceğim. O süre zarfında beni idare edebilecek, en azından HD 4000'e mecbur bırakmayacak bir ekran kartı istiyorum. İşlemci şuan İ5 3210M RAM 8GB. Sakın 50 liraya PUBG açacak ekran kartı istediğimi düşünmeyin CS:GO da en düşük ayar en yüksek çözünürlükte 60 FPS sabit versin ETS2, Skyrim, Crysis 3 gibi oyunları makul seviyede açsın yeter. Grafik takıntım yok hepsi en düşük ayarlarda ve çözünürlük 1024 olsa kafi.

R7 240'ın performansını biliyorum ama GT9600 ve PX9500GT ne seviyede ekran kartları? Tamam 50 liraya uzay performansı istemiyorum ama ne seviyede olduklarını merak ediyorum. İlgilenip cevap verdiğiniz için teşekkürler bu arada.

CS:GO ve GTA IV için yeterli bir kart. Zamanında GTA IV'ü en yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynamıştım. CS:GO fazla seven biri olmadığım için doğru dürüst oynamadım, ama gayet akıcı idi.

@byTengan_ arkadaşın eski kasasından GT 8600 çıktı iş görür mü yoksa farklı bir şey mi önerirsiniz?
Uygunluğunu nasıl öğrenebilirim? Toshıba Tecra Z40 benim bilgisayarım.
Bence bir konu açın. Farklı konunun altına soru sormak ceza sebebi diye biliyorum. Konuyu açtığınızda etiketler iseniz yardımcı olmaya çalışırım. Ama Pci Express neredeyse bütün bilgisayarlara oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı