50 TL Fan tavsiyesi

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 4B
Fiyatını bilmiyorum ancak şu fan oldukça iyi değerlere sahip. Cengiz ÇELİK bir önceki yorumda önermiş.
XIGMATEK - PRODUCT

18dB ses seviyesini aşmaması sessizlik anlamında rahat ettirecektir seni.
Ayrıca 1000-1200 RPM hızda dönüp 90 CFM hava yaratıyor.

Resmi sitesindeki değerler doğrudur, cidden iyi bir fan. Memnun edecektir sizi.
@4454 kasanızın üst kapağına 2 adet 14cm fan arıyordunuz. Fiyatı da uygun ise bu fanları almanızı öneririm. Pişman olmazsınız.
12cm modeli 25 TL ise 14 cm modeli maxsimum 35-40 TL civarındadır.

Eski kasamda da molex ile PSU'ya bağlıydı ama çok yavaş dönüyorlardı. Emin misin tam devirde döndüğünden?
Tam devirde dönerler tabii, anakarta bağlamanın şöyle bir iyi yanı var, mesela ben kapaktaki fanı 4 pin girişine taktım şimdi işlemciye binen yüke göre devri artıyor. Aslında 2. 4 Pin girişi çift fanlı soğutucular için ama bende olmadığı kasa fanlarından birini taktım :D

Fiyatını bilmiyorum ancak şu fan oldukça iyi değerlere sahip. Cengiz ÇELİK bir önceki yorumda önermiş.
XIGMATEK - PRODUCT

18dB ses seviyesini aşmaması sessizlik anlamında rahat ettirecektir seni.
Ayrıca 1000-1200 RPM hızda dönüp 90 CFM hava yaratıyor.

Resmi sitesindeki değerler doğrudur, cidden iyi bir fan. Memnun edecektir sizi.
@4454 kasanızın üst kapağına 2 adet 14cm fan arıyordunuz. Fiyatı da uygun ise bu fanları almanızı öneririm. Pişman olmazsınız.
12cm modeli 25 TL ise 14 cm modeli maxsimum 35-40 TL civarındadır.
90 Cfm gerçekten o kadar düşük devirlerde korkunç bir rakam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı