50 TL Gamepad Önerisi

Birkan Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda gamepad alacağım, bütçem en fazla 50 TL. Oynayacağım oyunlar MKX, FIFA 18 gibi oyunlar oynayacağım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar peki nasıl emin olabilirim ? Yani denemek için 1 gün alabilirim arkadaştan zaten oynamadığı için verir. Bende ona benim telefonumu satacağım ondan dolayı arkadaşıma güvenmekten yana sıkıntı yok ama aynen yine de kontrol etmem gerek. Yani sizce ne yapmalıyım hangi oyunlarda nasıl kontrol edeyim ? Çünkü hiç gamepad almadım ve ya oynamadım :D.

Cihazı PC'ye bağladıktan sonra Denetim Masası\Donanım ve Ses\Aygıtlar ve Yazıcılar gelin, F710'a sağ tıklayıp, "Oyun kumandası ayarları" deyip, "Özellikler->Sına" bölümüne gelin. Sırasıyla tüm tuşlara basın, bastığınız her tuşun tepkisini ekranda görebilirsiniz. Sticklerin de üstüne basılabildiğini unutmayın, onlar da ayrı bir tuş olarak algılanıyor. Tüm tuşların sağlam olduğunu gördükten sonra, gamepad üzerinde Vibration düğmesi bulunuyor ona bastığınızda cihazın titremesi gerek. Oyunların büyük bir kısmı zaten otomatik olarak gamepad i algılıyor, birkaç saat oynarsanız test etmiş olursunuz :)

Cihazı PC'ye bağladıktan sonra Denetim Masası\Donanım ve Ses\Aygıtlar ve Yazıcılar gelin, F710'a sağ tıklayıp, "Oyun kumandası ayarları" deyip, "Özellikler->Sına" bölümüne gelin. Sırasıyla tüm tuşlara basın, bastığınız her tuşun tepkisini ekranda görebilirsiniz. Sticklerin de üstüne basılabildiğini unutmayın, onlar da ayrı bir tuş olarak algılanıyor. Tüm tuşların sağlam olduğunu gördükten sonra, gamepad üzerinde Vibration düğmesi bulunuyor ona bastığınızda cihazın titremesi gerek. Oyunların büyük bir kısmı zaten otomatik olarak gamepad i algılıyor, birkaç saat oynarsanız test etmiş olursunuz :)
Çok teşekkür ederim hocam bu bilgin için :).

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı