50 TL Güzel hikayeli oyun önerisi

Ayrıca Assasin's Creed serisi de mükemmeldir. İlk oyunun sadece hikayesini içeren videolar var. 2 saatte bitiyor. O videoları izle ve Assasin's Creed serisine başla.

Aldım oynadım ama pek sarmadı başka önerebilir misin.

Tamam önerin için teşekkür ederim bu gece bakarım.
50 TL altına düşünce bakmak lazım. Eski de olsa seçim oyunu seviyorsanız Heavy Rain kesinlikle. Taktiksel oynanış istiyorsanız MGS 5, Splinter Cell. Open World RPG sevmiyorsunuz galiba Witcher en iyi örneklerinden biri. İlk olarak hangi tarz oyun istediğinizi söylerseniz ona göre öneri yapayım.
Ayrıca Assasin's Creed serisi de mükemmeldir. İlk oyunun sadece hikayesini içeren videolar var. 2 saatte bitiyor. O videoları izle ve Assasin's Creed serisine başla.
AC 2, Black Flag, Syndicate, Origins ve Odyssey dışında bakmanızı önermem o seriye.

Ayrıca assasin's Creed serisi de mükemmeldir. İlk oyunun sadece hikayesini içeren videolar var. 2 saatte bitiyor. O videoları izle ve assasin's Creed serisine başla.

Müsait olduğum zaman izlerim öneriniz için teşekkür ederim.

50 TL altına düşünce bakmak lazım. Eski de olsa seçim oyunu seviyorsanız heavy rain kesinlikle. Taktiksel oynanış istiyorsanız MGS 5, Splinter Cell. Open world RPG sevmiyorsunuz galiba Witcher en iyi örneklerinden biri. İlk olarak hangi tarz oyun istediğinizi söylerseniz ona göre öneri yapayım.

AC 2, Black Flag, Syndicate, Origins ve Odyssey dışında bakmanızı önermem o seriye.

Ben şahsi olarak bu zamana kadar bitirdiğim güzel oyunları sayayım
Dying Light
Battlefield 1 ve 5
Hitman’ne başlamayı düşünüyorum.
CoD MW 3 (almayı düşünüyorum)

Bu türleri daha çok severim.
Ama lütfen multiplayer önermeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı