50 TL ile girişimcilik yapmak

Ne iddiası yahu? Serdar Ortaç gibi kişiler milyonlarını kaybetti, neyin iddiası?

Tavsiyemi okusaydin keske. Butun kazancini basma maclara. Az az at birseyler. Kaybettigine uzulmeyecegin, sana koymayacak rakamlarla oyna. Haftaya bi' iddaa ben yapacagim. Bakalim nasil olacak.

50 lirayla pek bir şey olmaz, bir kaybedersin bütün kazancında gider. Ama şansın yaver giderse mis gibi kazanabilirsin kendi çapında. Kendimden biliyorum.

Yüzlerce BTC benzeri para birimi var yeni çıkan veya çıkmış olan. Bunlara yatırım yapabilirsin ve eğer şansın varsa birisinden oldukça kar etmen mümkün ancak uzun süre beklemen lazım, en az 3 4 yıldan bahsediyorum.

Az para ile yatırım - girişim olmaz, imkansız demeyelim yinede. Az paranın getirisi az, çok paranın getirisi çok olur. "Şuan ne yapabilirim" dersen al sat yapabilirsin, yinede çok bir şey kazanamazsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı