50 TL kalem önerisi

Yang Mills

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Tokyo
Daha fazla  
Merhabalar, 50 TL'ye bir uçlu kalem almak istiyorum. Aklıma tombow olno, rotring 500 ve rotring Rapid var. Olno'yu iki arkadaşım kullanıyor ve çok rahat olduğunu söylüyor, kendim gözlemlediğimde rahat olduğunu anladım. Çok test çözen biriyim, sizin önerilerinizi bekliyorum.

Bu arada 1 yılımı doldurmuşum nice senelere.

2 yıl tombow kullandım fakat saolsun bir arkadaş söküp kalemi iyice kırdı. Kırmasa daha giderdi herhalde. Tombow alın.
Teşekkürler öneriniz için. Kalemi ortasından sıkınca uç geliyor, çok güzel bir özellikmiş. Tek eksiği beyaz tutma yeri çok hızlı renk değiştiriyor ve temizlenmiyor galiba. 2 hafta önce alan arkadaşımla dün gelen arkadaşım arasında çok belli renk farkı var.

Tavsiye ederim, hala kullanıyorum. Bir tanıdığım 6 yıl kullandığını söylemişti.
Faber Castell Apollo 2327 var ama çok zarar gördü. Faber kalemleri hiç sağlam değil gibi ve yeni bir şey denemek istiyorum.
Ohto wooden evimde 100 den fazla uçlu kalem vardır bana göre en iyisi.
İlginç duruyor, rahat mı?
Scrikss Graph-X. Şiddetle öneriyorum. Plastik falan da değil. 3.5 4 yıldır kullanıyorum. Gayet de sağlam.
Bana çakma Rotring 500 gibi geldi. Önerir misiniz? Sağlam olması önemli değil, rahat olması daha önemli. Çok rahat olsun her ay alayım farketmiyor.

İlginç duruyor, rahat mı?
Kalem hafif ayrıca yazarken akıp gidiyor. İnce ve orta arasında kalınlığı var süper bana göre. Kendi kalemlerimi yapmışlığım çok (evet gerçekten :D) Belki bi kalem ustası kadar bilgim var elime kalem parçalarını verin birbiriyle uyumlu olmasa bile çalışan kaleme çeviririm o kadar haşır neşirim evimde de yüzlerce kalem var 50 tl civarında en iyisi odur.

Güzel görünüyor.
Rotring 500'den bir tık ağır ve kalın ele gayet iyi oturuyor. Beni rahatsız eden klipsi olmuştu. Onu da çıkarttım zaten.
Anladım, teşekkürler öneriniz için.
Kalem hafif ayrıca yazarken akıp gidiyor. İnce ve orta arasında kalınlığı var süper bana göre. Kendi kalemlerimi yapmışlığım çok (evet gerçekten :D) Belki bi kalem ustası kadar bilgim var elime kalem parçalarını verin birbiriyle uyumlu olmasa bile çalışan kaleme çeviririm o kadar haşır neşirim evimde de yüzlerce kalem var 50 tl civarında en iyisi odur.
Böyle dediğinize göre bir bildiğiniz vardır diye düşünüyorum. Tutma yerinde kauçuk falan göremedim, dediğiniz kadar rahat mı? Tombow ile arasında kaldım.

Geri
Yukarı