50 TL kulak içi kulaklık önerisi

Bozuldukça yenisini alıyorum, düzgün kullanımda 1 sene götürür ama son aldığım yassı olmayan kablolu aynı model 2 senedir işimi görüyor. Jak eğildi hala çalışıyor, askerde bile kullandım artık hesap et. Hep bununla konuşma yaptım, rütbeli egosu tatmin etti kamuflaj cebinde süründü, çöktü kalktı sıkıştı, etrafa fırlatıldı dolaştı yine de sağlam. Xiaomi'nin ürettiği tek faydalı düzgün şey olabilir. https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...-kulaklik-siyah-yassi-kablolu-p-HBV00000BHRPF

Bozuldukça yenisini alıyorum, düzgün kullanımda 1 sene götürür ama son aldığım yassı olmayan kablolu aynı model 2 senedir işimi görüyor. Jak eğildi hala çalışıyor, askerde bile kullandım artık hesap et. Hep bununla konuşma yaptım, rütbeli egosu tatmin etti kamuflaj cebinde süründü, çöktü kalktı sıkıştı, etrafa fırlatıldı dolaştı yine de sağlam. Xiaomi'nin ürettiği tek faydalı düzgün şey olabilir. https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...-kulaklik-siyah-yassi-kablolu-p-HBV00000BHRPF
Sizin önerdiğiniz kulaklık kullanıcılardan orta oy almış.

Dosya Ekleri

• jytfhhthrt.PNG
    jytfhhthrt.PNG
    42,7 KB · Görüntüleme: 32
Sizin önerdiğiniz kulaklık kullanıcılardan orta oy almış.
5 üzerinden 3.6 iş görür. 4 yıldız almış ne bekliyorsun? binlerce insan sipariş vermiş. Kargo sorunu yaşayan bile 1 yıldız veriyor. Sen bunları bilmeyecek kadar e ticaretle alakan yoksa yapacak bir şey yok. 1 yıldız yorumlara zahmet edip bakaydın, ama hemen bir şey şerlemek için hemen buraya gelmişsin.
Adsız.png

5 üzerinden 3.6 iş görür. 4 yıldız almış ne bekliyorsun? Binlerce insan sipariş vermiş. Kargo sorunu yaşayan bile 1 yıldız veriyor. Sen bunları bilmeyecek kadar e ticaretle alakan yoksa yapacak bir şey yok. 1 yıldız yorumlara zahmet edip bakaydın, ama hemen bir şey şerlemek için hemen buraya gelmişsin.
Eki Görüntüle 1231328

Kullanıcılar bu ürün üzerinden oy vermiş ben sadece bu ürün bu kadar oy aldı diye gösteriyorum.
JBL ile Xiaomi arasında kaldım hangisi daha iyidir?

JBL.

Geri
Yukarı