50 TL kulak içi kulaklık önerisi

Untouchablee

Hectopat
Merhaba. Üniversiteye başlayacağım ve il dışına çıkacağım için telefonuma kulaklık almak istiyorum. Mikrofonu sesi karşıya iyi iletsin istiyorum. Kulaklığın ses kalitesinin de iyi olmasını istiyorum. Kısacası fiyat performans ürünü gibi bir şey istiyorum. 50 lira bütçem var. Ucu pamuklu olan kulaklıklar kulağımdan hemen düştüğü için iPhone kulaklıkları tarzında ucunda pamuk olmayan kulaklıklar tercihimdir. Kablosuz kulaklık tercih etmiyorum. Onları şarj etmekle falan uğraşmak istemiyorum. Yardımlarınızı, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zaten o fiyata bahsettiğiniz gibi kablosuz kulaklık yok. Samsung'un stock kulaklığını tavsiye ederim. Uzun zaman kullandım sesi baya tatmin edici. :D

Son düzenleme:
Hocam zaten o fiyata bahsettiğiniz gibi kablosuz kulaklık yok. Samsung'un stock kulaklığını tavsiye ederim. Uzun zaman kullandım sesi baya tatmni edici. :D

Kampanya zamanları takip edilirse güzel bir şeyler bulunabiliyor. O kadar da yok değil yani :)

Ben şunu almıştım. Fiyatına göre efsane bir kulaklık bana göre. Kablosuz tabi ama burada arkadaş kablosuz sormamış ama belki başkasına faydalı olur diye yollayayım. Ayrıca şarj süreleri gayet iyi bence kablosuz da düşünülebilir. Mikrofonu da iyi.

Hocam zaten o fiyata bahsettiğiniz gibi kablosuz kulaklık yok. Samsung'un stock kulaklığını tavsiye ederim. Uzun zaman kullandım sesi baya tatmin edici. :D
Bu kulaklıklardan bir kez almıştım ama çok çabuk dağılmıştı kulaklık kapakçıkları. 20 lira vermiştim. :)
Sony kulaklıklar gördüm 60 lira civarındaydı. Ne kadar idare eder?

Bu kulaklıklardan bir kez almıştım ama çok çabuk dağılmıştı kulaklık kapakçıkları. 20 lira vermiştim. :)
Sony kulaklıklar gördüm 60 lira civarındaydı. Ne kadar idare eder?
Ucu pamuklu olan dedikleriniz kulakiçi mi oluyor? Eğer oysa ürünü çok fazla filtrelemiş oluyorsunuz. Kulaklıkların nerdeyse %80'i kulakiçi. Doğru silikon ile kullanırsanız düşmesi çok zor. Buna göz atın derim, fiyatının hakkını veriyor.

@@Untouchablee

Mikrofonu nasıl bilmiyorum belki bir ara test edebilirim. Ama kulaklık olarak fiyatına göre beğendiğim bir ürün. Kulağınızda nasıl durur bilmiyorum. Ama sanırım bu tarz kulaklık adaptörlü olanları istemiyorsunuz.

Zamanında büyük kampanyalarla çok çok ucuzlara satıldı bu kulaklıklar. Gearbest'den 5 dolara almıştım.

Rock Zircon

Ucu pamuklu olan dedikleriniz kulakiçi mi oluyor? Eğer oysa ürünü çok fazla filtrelemiş oluyorsunuz. Kulaklıkların nerdeyse %80'i kulakiçi. Doğru silikon ile kullanırsanız düşmesi çok zor. Buna göz atın derim, fiyatının hakkını veriyor.

Anladığım kadarıyla silikonların hiçbirisi uymuyor. Bu yüzden bu tarz bir şey arıyor olmalı. Ama silikonlar neden uymuyor tam anlamış değilim. Belki kullanılan silikonda bir sıkıntı vardır.

Dosya Ekleri

• 9782566486066.jpg
    9782566486066.jpg
    20,6 KB · Görüntüleme: 26
Evet. Pamukludan kastım silikon evet. O kelimeyi unutmuştum. :D
Bu ürünün mikrofonu iyi midir? Normal arama ve discord gibi yerlerde sık sık kullanacağım.
@@Untouchablee

Mikrofonu nasıl bilmiyorum belki bir ara test edebilirim. Ama kulaklık olarak fiyatına göre beğendiğim bir ürün. Kulağınızda nasıl durur bilmiyorum. Ama sanırım bu tarz kulaklık adaptörlü olanları istemiyorsunuz.

Zamanında büyük kampanyalarla çok çok ucuzlara satıldı bu kulaklıklar. Gearbest'den 5 dolara almıştım.

Rock Zircon

Anladığım kadarıyla silikonların hiçbirisi uymuyor. Bu yüzden bu tarz bir şey arıyor olmalı. Ama silikonlar neden uymuyor tam anlamış değilim. Belki kullanılan silikonda bir sıkıntı vardır.
Aliexpress'ten alsam gelmesi uzun sürmez mi? Valla bilmiyorum. Silikon kulaklık kullanmıştım bir kere. Lop lop düşüyordu hep kulağımdan. Belki de kulağım yamuktur bilmiyorum. :D

Evet. Pamukludan kastım silikon evet. O kelimeyi unutmuştum. :D
Bu ürünün mikrofonu iyi midir? Normal arama ve discord gibi yerlerde sık sık kullanacağım.

Aliexpress'ten alsam gelmesi uzun sürmez mi? Valla bilmiyorum. Silikon kulaklık kullanmıştım bir kere. Lop lop düşüyordu hep kulağımdan. Belki de kulağım yamuktur bilmiyorum. :D

Aliden gelmesi biraz zaman alabilir ve bir miktar vergi de çıkacaktır. Bu yüzden Türkiye içinden uygun birşey bulursanız buradan almanızı öneririm.

Farklı büyüklüklerde silikonlar ve farklı tarzda silikonlar var. Mesela Xiaominin Pro Hd modeli de benim kulağımdan çabuk düşüyor hem kulaklığın eğimli yapısından dolayı hemde sanırım silikonundan dolayı diye tahmin ediyorum.

Kulaklığın kulakta daha iyi durması için farklı materyaller de mevcut.

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    238,8 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    67,7 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    145,1 KB · Görüntüleme: 29
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı