50 TL Kulakiçi Kulaklık Önerisi

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Merhabalar. Normalde Sony MDRXB450AP kullanıyordum. Arıza çıktı ve Sony bu arızayı kullanıcı hatası diğerek tamir etmedi. Neyse, telefonda kullanmak için 50 TL bütçe ile kulaklık almak istiyorum. Bilgisayarda kullanmayacağım. Kulakiçi tercihimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
JBL C100SI en mantıklı model gibi duruyor ama pek uzun ömürlü değil maalesef. Bir tane kendime bir tane de kardeşim almıştım, ikisi de altı ay ancak dayanabildi.. 50 TL bandında kulaklık almıyorum artık.

JBL C100SI en mantıklı model gibi duruyor ama pek uzun ömürlü değil maalesef. Bir tane kendime bir tane de kardeşim almıştım, ikisi de altı ay ancak dayanabildi.. 50 TL bandında kulaklık almıyorum artık.
Uzun ömürlü kulakiçi almak için kaç TL vermem lazım? Bilgisayar için kulaküstü alacağım. Bu yüzden bütçemi çok artıramıyorum.

Uzun ömürlü kulakiçi almak için kaç TL vermem lazım? Bilgisayar için kulaküstü alacağım. Bu yüzden bütçemi çok artıramıyorum.
Kulaklık aslında biraz şans işi, o yüzden öneri yapmayı pek sevmiyorum. Belki bahsettiğimiz modeli uzun süre kullanan olmuştur ama hem kardeşim hem de arkadaşımda kısa sürede bozulunca bu kanıya vardım.
10 ay önce Xiaomi Hybrid Pro 2 HD aldım, altı ay barajını başarıyla geçti ve şimdilik bir sorunu yok. Ayrıca JBL'e göre çok daha aktif bir şekilde hem bilgisayarda hem de telefonda kullanıyorum. Önermiyorum bu arada, sadece 40-50 liralık fiyat farkını hak ettiğini söyleyebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı